En
 آرشیو
کلمه کلیدی
:
از
calendar
تا
calendar
جستجو

فرماندار شمیرانات :همه مردم شمیرانات ثروتمند نیستند

فرماندار شمیرانات :همه مردم شمیرانات ثروتمند نیستند دکتر شهریور فرماندار شمیرانات در شمال پایتخت تاکید کرد:‌ این شهرستان با وجود سکونت بسیاری از متمولان، قشر ضعیف نیز دارد و وظیفه اصلی ما توجه و تسهیل شرایط معیشت آنان است.
سه شنبه 9 مهر 1398

ششمین جلسه کمیسیون برنامه ریزی ،هماهنگی و نظارت برمبارزه با قاچاق کالاو ارزشهرستان شمیرانات برگزارشد

ششمین جلسه کمیسیون برنامه ریزی ،هماهنگی و نظارت برمبارزه با قاچاق کالاو ارزشهرستان شمیرانات برگزارشد ششمین جلسه کمیسیون برنامه ریزی ،هماهنگی و نظارت برمبارزه با قاچاق کالاو ارزشهرستان به ریاست بهمن جلیلیان معاون سیاسی انتظامی فرمانداری و با حضوراعضای جلسه در محل سالن اجتماعات این فرمانداری برگزارشد.
سه شنبه 9 مهر 1398

آیین رونمایی از سردیس شهید علیرضا افشار

آیین رونمایی از سردیس شهید علیرضا افشار با حضورخانواده شهید علیرضا افشار، فرماندار شمیرانات و رئیس سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران از سردیس این شهید خبرنگار صداوسیما رونمایی شد.
سه شنبه 9 مهر 1398

همزمان با روز ملی بزرگداشت مولوی صورت گرفت

همزمان با روز ملی بزرگداشت مولوی صورت گرفت فرماندار شمیرانات و مدیرکل ارشاد وفرهنگ اسلامی استان تهران با استاد محمد علی موحد مولوی شناس و مثنوی شناس فرهیخته کشور دیدار نمودند.
سه شنبه 9 مهر 1398

جلسه ستاد اربعین شهرستان شمیرانات برگزار شد

جلسه ستاد اربعین شهرستان شمیرانات برگزار شد جلسه ستاد اربعین شهرستان به ریاست دکتر شهریور فرماندار شمیرانات و با حضوربهمن جلیلیان سرپرست معاونت سیاسی انتظامی فرمانداری ،حمید دانش آموز بخشدار لواسانات و اعضای جلسه درمحل سالن اجتماعات آستان حضرت صالح بن موسی الکاظم (ع)-تجریش برگزار شد.
دوشنبه 8 مهر 1398

ملاقات مردمی فرماندار شمیرانات برگزار شد

ملاقات مردمی فرماندار شمیرانات برگزار شد در راستای خدمتگزاری هر چه بهتر به مردم و تکریم ارباب رجوع دکتر شهریور فرماندار شمیرانات در محل دفتر خود میزبان تعدادی از مردم شریف شهرستان بود و ضمن دیدار چهره به چهره با آنان ،پای درد دل آنها نشست و دستورات ویژه در خصوص رفع مشکلات آنان را صادر کرد.
دوشنبه 8 مهر 1398

فرماندار شهرستان شمیرانات همزمان با ۷ مهرماه روز آتش نشانی و ایمنی؛ در ایستگاه شماره 88 امام رضا"ع"حضور یافت

فرماندار شهرستان شمیرانات همزمان با ۷ مهرماه روز آتش نشانی و ایمنی؛ در ایستگاه شماره 88 امام رضا"ع"حضور یافت همزمان با ۷ مهرماه روز آتش نشانی و ایمنی؛ دکتر سیاوش شهریور فرماندار شمیرانات و موسوی شهردار منطقه یک"شمیران در ایستگاه شماره 88 امام رضا"ع"حضور یافتند و این روز را به آتش نشانان این ایستگاه تبریک گفتند.
يکشنبه 7 مهر 1398

فرماندار شمیرانات: اقتصاد گردشگری، پایدارترین اقتصاد است

فرماندار شمیرانات: اقتصاد گردشگری، پایدارترین اقتصاد است دکتر شهریور فرماندار شهرستان شمیرانات گفت: اقتصادی که در گرو تولید است در هرشرایطی با ریسک و خطر مواجهه است و اگر رقابت شدید شود تولید نیز به خطر می افتد اما اقتصاد گردشگری پایدار بوده و در هر شرایطی مورد استقبال قرار می گیرد
يکشنبه 7 مهر 1398

فرماندار شمیرانات خواستار محدودیت فعالیت معادن شد

فرماندار شمیرانات خواستار محدودیت فعالیت معادن شد دکترفرماندار شمیرانات در جلسه شورای اداری سازمان صنعت، معدن و تجارت استان تهران نارضایتی خود نسبت به فعالیت معادن در این شهرستان را اعلام کرد و خواستار کاهش این اقدام در شهرستان گردشگرپذیر شمیرانات شد.
يکشنبه 7 مهر 1398

فرماندار شمیرانات: اگر نظام آموزشی متحول نشود، جامعه فرسوده خواهد شد

فرماندار شمیرانات: اگر نظام آموزشی متحول نشود، جامعه فرسوده خواهد شد دکتر شهریور فرماندار شهرستان شمیرانات با بیان اینکه نظام آموزشی ما ضعیف است و باید تغییر کند افزود: اگر به همین صورت پیش رویم نیازی به دشمن نداریم و به مرور جامعه فرسوده می شود.
يکشنبه 7 مهر 1398