En
 آرشیو
کلمه کلیدی
:
از
calendar
تا
calendar
جستجو

حضور مشاوران خانواده در مساجد شمیرانات

حضور مشاوران خانواده در مساجد شمیرانات سیاوش شهریور، فرماندار شمیرانات اعلام کرد: در راستای فرهنگ سازی مشاوره و ضرورت حضور مشاوران در مساجد، حسینیه ها و مدارس شهرستان، این اقدام در دستور کار قرار گرفت.
سه شنبه 24 دي 1398

فرماندار شمیرانات: مشاوران باید عنصر جدایی‌ناپذیر خانواده‌ها باشند

فرماندار شمیرانات: مشاوران باید عنصر جدایی‌ناپذیر خانواده‌ها باشند با توافق فرمانداری شمیرانات و دانشکده روانشناسی و علوم تربیتی دانشگاه خوارزمی، به زودی دانشجویان کارشناسی ارشد و دکترای این مجموعه به طور رایگان در این مراکز جمعیتی این شهرستان خدمات مشاوره خواهند داشت.
دوشنبه 23 دي 1398

آبفا آب شمشک دربندسر را تحویل گرفت

آبفا آب شمشک دربندسر را تحویل گرفت فرماندار شهرستان شمیرانات اعلام کرد: شرکت آب و فاضلاب شرق استان تهران، مسئولیت تأمین و سلامت آب شمشک دربندسر را از هیأت امنای آب تحویل گرفت.
دوشنبه 23 دي 1398

بانوان شمیرانات کارشناس حوزه‌های اقتصادی می‌شوند

بانوان شمیرانات کارشناس حوزه‌های اقتصادی می‌شوند فرماندار شمیرانات اعلام کرد: در پی اجرای طرح "شهروند موثر" کارگاه های آموزشی اقتصادی با هدف توانمندسازی بانوان شهرستان در این حوزه و ورود آنها به عرصه های کارآفرینی برگزار می‌شود.
دوشنبه 23 دي 1398

کارگاه آموزشی با موضوع"آشنایی با نظام خرید کالا و خدمات و پیشگیری از تخلفات صنفی"تشکیل شد

کارگاه آموزشی با موضوع"آشنایی با نظام خرید کالا و خدمات و پیشگیری از تخلفات صنفی"تشکیل شد کارگاه آموزشی"آشنایی با نظام خرید کالا و خدمات و پیشگیری از تخلفات صنفی"با حضور سیاوش شهریور فرماندار شمیرانات ،ناهید موسوی مسئول امور بانوان فرمانداری،مسئولین بانوان ادارات و کارآفرینان شهرستان در محل اجتماعات فرمانداری تشکیل شد.
يکشنبه 22 دي 1398

جلسه شورای معاونین فرمانداری شمیرانات برگزار شد

جلسه شورای معاونین فرمانداری شمیرانات برگزار شد جلسه شورای معاونین به ریاست سیاوش شهریور فرماندار شمیرانات برگزار شد.
شنبه 21 دي 1398

مراسم باشکوه و بی نظیر بزرگداشت سرباز وطن سردار عالی مقام شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی در شهرستان شمیرانات

مراسم باشکوه و بی نظیر بزرگداشت سرباز وطن سردار عالی مقام شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی در شهرستان شمیرانات مراسم باشکوه و بی نظیر بزرگداشت سرباز وطن سردار عالی مقام شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی در شهرستان شمیرانات و در مسجد اعظم تجریش برگزارشد.
چهارشنبه 18 دي 1398

جلسه فوق العاده مدیریت بحران شهرستان شمیرانات

جلسه فوق العاده مدیریت بحران شهرستان شمیرانات نشست ویژه ستاد پیشگیری، هماهنگی و فرماندهی عملیات پاسخ به بحران شهرستان شمیرانات امروز صبح به ریاست قدرتی معاون فنی و عمرانی و با اهداف ارتقاء آمادگی برای مواجهه با بارش های احتمالی در روزهای آتی و اتخاذ تمهیدات لازم در حوزه پدافند غیرعامل و حفاظت از شریان های حیاتی و تاسیسات شهری و روستایی شهرستان برگزار گردید..
چهارشنبه 18 دي 1398

آب شرب بهداشتی به روستای کندعلیای لواسانات رسید

آب شرب بهداشتی به روستای کندعلیای لواسانات رسید بهره برداری از طرح آبرسانی در روستای کند علیا در بخش لواسانات شهرستان شمیرانات در استان تهران آغاز شد تا مردم آن از این پس از آب شرب سالم برخوردار شوند.
چهارشنبه 18 دي 1398

فرماندار شمیرانات: مشاوران مدارس نقش پلیس را ایفا نکنند

فرماندار شمیرانات: مشاوران مدارس نقش پلیس را ایفا نکنند فرماندار شمیرانات تأکید کرد: کارشناسان مشاور مدارس نباید نقش پلیس را ایفا کنید و فقط باید همراز، راهنما و حامی دانش آموزان آسیب دیده و در معرض آسیب باشند.
چهارشنبه 18 دي 1398