فرماندار شمیرانات: هدف از تقویت تعاونی های روستایی، مدیریت کار به دست مردم است.

فرماندار شمیرانات با تاکید بر اهمیت تقویت شرکت‌های تعاونی روستایی و مشارکت مردمی در اداره امور، گفت: در این زمینه ورود جدی داشته‌ایم و در تلاش هستیم تا مدیریت و بهرمندی از ظرفیت‌های منطقه در زمینه کشاورزی، گردشگری، عشایری و ... به دست خود شهروندان باشد.

  • کد خبر: 332247
  • تاریخ خبر: شنبه 11 تير 1401 - 23:55

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شمیرانات، مجتبی ذاکریان روز شنبه در دیدار با حقانیت، نماینده بانک رسالت در شهرستان اظهار داشت: بانک رسالت نه به عنوان یک بنگاه اقتصادی، بلکه به عنوان نهادی اجتماعی که روال کار آن صرفاً با قوانین بانکی نیست و پایبندی بر معیارهای دیگری هم در دستورکار دارد، به میدان آمده تا بخشی از آن‌چه نیاز است مردم از اقتصاد اسلامی ببینند، به منصه ظهور برساند. 
همچنین طی این جلسه در خصوص همیاری اجتماعی نهاد مردمی و بهرمندی از ظرفیت‌های مهم شمیرانات در حوزه بازار، مساجد و متمولان در راستای کارآفرینی، حمایت از نیازمندان و ... بحث و تبادل نظر شد. 
حقانیت نیز ضمن اشاره به حضور بالغ بر 600 بانوی سرپرست خانوار در لواسانات، تحقق کارآفرینی اجتماعی در نهاد مردمی رسالت را یکی از اهداف این مجموعه دانست و همچنین افزود: در سامانه بازار ارزاق که شهروندان می‌توانند کالا درج کرده و یا اخذ کنند، یک غرفه مجازی برای کارآفرینان این منطقه قرار می‌دهیم تا بتوانند عرضه مستقیم داشته باشند.

دسته بندی ها