گشت بازرسی در فروشگاه‌های زنجیره‌ای لواسان

در راستای اجرای طرح نظارتی بر بازار، تیم بازرسی با حضور نماینده بخشداری لواسانات و بازرس صنعت، معدن و تجارت امروز (جمعه) 4 فروشگاه زنجیره‌ای در سطح شهر لواسان را مورد بررسی قرار دادند.

  • کد خبر: 329530
  • تاریخ خبر: جمعه 23 ارديبهشت 1401 - 21:18

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شمیرانات، امیر بهزادی مقدم معاون سیاسی، انتظامی و امنیتی بخشدار لواسانات در پایان بازرسی مذکور در گفت‌وگو با فارس اظهار داشت: در راستای افزایش نظارت و بازرسی از سطح بازار در خصوص پایش اقلام اساسی تنظیم بازار و با توجه به آزادسازی قیمت‌ها و لزوم رصد لحظه‌ای کمبودها با همراهی بازرسی صنعت، معدن و تجارت از سطح فروشگاه‌های زنجیره‌ای در بخش لواسانات بازدید به عمل آمد.

وی گفت: در روند تامین و توزیع کالای اساسی مذکور از قبیل روغن، ماکارونی، برنج، شکر مرغ و تخم‌مرغ و غیره مشکلی در سطح منطقه مشاهده نشد و فروشگاه‌ها به صورت عادی در حال فعالیت بودند.

بهزادی مقدم گفت: بحمدالله در بحث رصد و پایش اقلام اساسی در بخش لواسانات، بازرسان صنعت، معدن و تجارت با همکاری که با حوزه بسیج اصناف دارند، روزانه سه نوبت این بازرسی‌ها را انجام داده و تا الآن مشکل خاصی در بحث تامین و توزیع اقلام اساسی در بخش لواسانات مشاهده نشد.

معاون بخشدار لواسانات بیان داشت: با هرگونه احتکار کالا توسط محتکران با جدیت برخورد خواهد شد و در خصوص نیازهای مردم بخش با هیچ شخصی تعارف نداریم.

وی ادامه داد: فروشگاه‌های زنجیره ای در سطح بخش لواسانات باید با توجه به تقاضای مردم‌ نسبت به تامین و عرضه اقلام به صورت مستمر اقدام کنند.

بهزادی مقدم یادآور شد: نظارت بر انبارها و مراکز پخش عمده و فروشگاه‌های بزرگ و زنجیره ای، خواروبار فروشان و سوپر مارکت‌ها بطور جدی تشدید و با هرگونه احتکار اقلام اساسی بدون هیچ اغماضی برخورد خواهد شد.

دسته بندی ها