ساداتی: سلامت بخشی جامعه در گرو،توسعه فضای ورزشی و تفریحی است

فرماندار شمیرانات در بازدید از پیست بین المللی دربند سر افزود: حمایت از سرمایه گذار در اجرای پروژه های عمرانی، ورزشی و تفریحی در ایجاد کد درآمدی موثر است.

  • کد خبر: 322412
  • نسخه چاپی
  • تاریخ خبر: سه شنبه 21 دی 1400 - 19:22

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان شمیرانات، سید مهدی ساداتی در این بازدید که با حضور معاون فنی و امور عمرانی، بخشدار، شهرداران و اعضای شورای شهر اوشان فشم میگون و شمشک دربند سر همراه بود بر حمایت از مشارکت مردم د پروژه ها اظهار داشت: مشارکت  و سرمایه گذاری مردم ظرفیت اجرایی پروژه ها را متحول کند و منابع مالی مور نیاز را تامین کند.
نماینده عالی دولت در شهرستان شمیرانات تصریح کرد:دولت مردمی حمایت از سرمایه گذار را با نگاه تحول گرایی و توسعه اولویت قرار داده است . شمیرانات قطب گردشگری استان تهران است و ظرفیت های خوبی در امر سرمایه گذاری دارد.
وی ابراز کرد: شورای اسلامی و شهردار شمشک دربند سر می تواند در جذب سرمایه گذار با ارائه فرصت های مناسب توسعه و کدهای درامدی پایدار شهر را ایجاد کنند.
ساداتی بیان داشت: با توجه به استقبال خوب میهمانان داخلی و خارجی از پیست بین المللی دربندسر ضرورت ایجاد بستر لازم برای رفاه گردشگران و ورزشکاران ضروری است.

دسته بندی ها