En
تاریخ : چهارشنبه 1 مرداد 1393
کد 94

خانمحمدی، فرماندار شمیرانات: حمایت های مردم ، خیّرین و حامیان ایتام در شهرستان شمیرانات می بایست الگویی برای تمام کشور باشد/مسئولین باید شرایط و زمینه های مشارکت هرچه بیشتر مردم در کمک به نیازمندان را فراهم کنند

فرماندارشهرستان شمیرانات عصر دیروز با حضور در جمع خیّرین و حامیان ایتام این شهرستان ،حمایت ها و اقدامات خیّرین شهرستان شمیرانات از ایتام و نیازمندان را ستودنی و قابل تقدیر خواند.

عزت الله خانمحمدی در این جمع که با عنوان همایش باران رحمت در مصلّی شیرانات برگزار شد ،افزود: حمایت های مردم و خیّرین و حامیان ایتام در شهرستان شمیرانات می بایست الگویی برای تمام کشور باشد.

خانمحمدی خواستار بهره گیری مطلوب و شایسته از ظرفیت های مردمی شمیرانات در جهت کمک به نیازمندان و ایتام شد و با یادآوری تاسیس کمیته امداد به فرموده امام خمینی (ره)تصریح کرد: تمام فرامین امام در تشکیل نهادهای انقلابی بسیار به موقع و راه گشا بود که نمونه بارز آن تشکیل کمیته امداد است که آثار و برکات آن بر کسی پوشیده نیست.

وی با تقدیر از عملکرد کمیته امداد امام (ره) شهرستان  شمیرانات و بخش های لواسانات و رودبارقصران یادآور شد:

برگزاری این همایش در ماه مبارک رمضان و تقدیر از خیّرین در این ماه مبارک ، اقدامی شایسته و به موقع است که موجب برکات الهی بسیاری خواهد بود.

خانمحمدی خاطر نشان کرد: مسئولین باید شرایط و زمینه های مشارکت هرچه بیشتر مردم در کمک به نیازمندان را فراهم کنند.

وی همچنین ابراز امیدواری کرد که این نشست مقدمه ای برای توجه هرچه بیشتر به ایتام و نیازمندان و عمل به فرمایشات امام خمینی(ره) و مقام معظم رهبری در خصوص توجه به ایتام و نیازمندان باشد.


  • نوشته شده
  • در چهارشنبه 1 مرداد 1393
  • توسط روابط عمومی فرمانداری شمیران
  • تعداد بازدید 192