En
تاریخ : دوشنبه 7 دي 1394
کد 744

خانمحمدی :حضورحداکثری مردم در انتخابات تضمین کننده پایداری امنیت است

فرماندار شمیرانات در همایش حضور حداکثری بانوان شمیرانات در انتخابات مطرح کرد: حضورحداکثری مردم در انتخابات تضمین کننده پایداری امنیت است.

به گزارش کمیته اطلاع رسانی و ستاد انتخابات شهرستان شمیرانات گردهمایی 1500 نفری بانوان شهرستان شمیرانات با هدف حضور حداکثری در انتخابات در سالن همایش امام علی (ع) دانشگاه شهید بهشتی با حضور حجت الاسلام و المسلمین مجید انصاری معاون پارلمانی رئیس جمهور،سرکار خانم مولاوردی معاون رئیس جمهور در امور زنان و خانواده و خانمحمدی فرماندار شمیرانات و جمعی از مدیران کل استانداری و روئسای ادارات و نهادهای شهرستان شمیرانات  برگزار شد.

عزت الله خانمحمدی،  فرماندار شمیرانات در همایش «حضور حداکثری زنان شمیرانات در انتخابات»، با اشاره به اینکه برای تحقق حماسه سیاسی در انتخابات امسال باید سه گام اساسی برداشت، گفت: این سه گام به معنای تدوین برنامه جامع برای جلب حضور حداکثری مردم در انتخابات، صیانت از آرای مردم با برگزاری قانونمند و سالم انتخابات در حین انتخابات و حفظ انسجام و  وحدت ملی بعد از انتخابات تقسیم می شود.

وی توضیح داد: فرمانداری شمیرانات به عنوان مسئول و مجری برگزاری انتخابات ،با حفظ بی طرفی کامل و بدون توجه به گرایشات سیاسی برگزاری اینگونه  همایش ها را با هدف افزایش نشاط سیاسی و دعوت عموم مردم برای شرکت فعال در انتخابات برگزار می کند.

خانمحمدی گفت : منویات رهبر معظم انقلاب برای حضور حد اکثری و خلق یک حماسه سیاسی دیگر است و تاکیدات رئیس جمهور محترم نیز مبین این مقصود است لذا می بایستی از تمامی ظرفیت شهرستان با همت بالای آحاد مردم برای اجرای رهنمود های رهبری بهره برداری شود.

فرماندار شمیرانات اضافه کرد: حضور زنان در عرصه  انتخابات به معنای نمایش توانمندی های زنان در تمام عرصه های اجتماعی و سیاسی است و باید گفت بانوان در نظام مردم سالاری دینی حرف اول را می زنند.

خانمحمدی اضافه کرد: امنیت پایدار به کمک نیروهای نظامی ،انتظامی سخت افزاری و تجهیزات محقق می شود ولی پایداری این امنیت به واسطه حضور مردم در صحنه های سیاسی اجتماعی بویژه انتخابات تضمین می شود.

وی گفت: به دنبال آن هستیم تا مردم شمیرانات در انتخابات پیش رو رکورد شکنی نموده و هرکسی بر مبنای عقاید و طرز تفکر خود به پای صندوق های رای برود.

فرماندار شمیرانات گفت :مجلس کار آمد ،متعهد و متدین ،شجاع و آزاده بازوی تقنینی رهبر ی و نظام ولایی خواهد بود.

فرمانداری شمیرانات با اشاره به رویکرد و تفکر اعتدال گفت: اعتدال گرایی در عالم سیاست به معنای اصل گریزی و اصلاح ستیزی نیست اگر دو لبه قیچی اصول گرایی اصلاح طلبی ،کار خویش را درست و به وقت انجام دهند ،حاصل رفتار و عمل آنها چیزی جز اعتدال نخواهد بود.

وی گفت : ظرفیت سازی از حضور بانوان فرهیخته شمیرانات برای مشارکت در امور تصمیم سازی ها و کمک به توسعه شهرستان که یکی از موئلفه های آن حضور در صحنه های سیاسی و انتخاباتی است از اهداف مستمر و مهم فرمانداری است.

زنان ارجمند و با فراست و فرهیخته شهرستان در امر مشارکت در تعیین سرنوشت حتما پیشگام خواهند بود.

خانمحمدی همچنین حمایت از بانوان کارآفرین و طرح های توسعه ای شهرستان شمیرانات را از جمله برنامه های پیش رو فرمانداری خواند.

فرماندار شمیرانات ضمن تجلیل و تقدیر از حضور آگاهانه و مسئولان بانوان ارجمند شمیرانات در شرکت در این همایش اظهار امیدواری کرد که انشاء الله این ظرفیت عظیم مردمی بخصوص بانوان و دختران ارزشمند در همه عرصه های مورد نظر برای پیشرفت و توسعه شهرستان و کمک فکری در مسیر چشم انداز توسعه شهرستان در امر تصمیم سازی مسئولان و خادمان خود در شهرستان یاری نمایند.

گفتنی است در این همایش از خانواده سه شهید منطقه شمیرانات« علیرضا موحد دانش، سید مهدی میرمحمد حسینی و کمال شیرخانی» تقدیر و تشکر شد.

 


  • نوشته شده
  • در دوشنبه 7 دي 1394
  • توسط روابط عمومی فرمانداری شمیران
  • تعداد بازدید 444