En
تاریخ : دوشنبه 30 آذر 1394
کد 733

گردهمایی ائمه جماعت و روحانیون شمیرانات با رویکرد «حضور حداکثری مردم» در انتخابات برگزار گردید

این همایش با حضور فرماندار، جمعی از مسئولین از جمله حجت الاسلام و الملسمین صادق زاده مشاور شهردار تهران و رییس رسیدگی به مسائل دینی شهرداری، مهندس یزدانی شهردار منطقه یک علما و روحانیت ارجمند شمیرانات برگزار گردید .

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان شمیرانات خانمحمدی فرماندارشمیرانات گفت: «ائمه محترم جماعت و روحانیت معزز شمیرانات برای ایجاد زمینه حضور پرشور اقشار مختلف مردم در انتخابات با نگاه تکثری و حضور حداکثری خواهند نمود»

وی افزود: تمام اعضا و مسئولین کمیته های ستاد انتخاباتی فرمانداری و بخشداری­های تابعه با اتخاذ تمهیدات لازم درآمادگی کامل برای برگزاری انتخابات پرشور دهمین دوره مجلس شورای اسلامی و پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری هستند.

خانمحمدی خاطر نشان کرد: اجرای قانون در امر انتخابات محور تام و تمام و مورد توجه ویژه مسئولین امر انتخابات می­باشد، همه عناصر و مسئولین مربوطه می بایست با این رویکرد وارد صحنه انتخابات شوند.

فرماندار شمیرانات گفت:ساز و کار و تجهیزات و امکانات مورد نیاز برای برگزاری انتخابات آماده شده و نیروی انسانی موردنیاز نیز در حال سازماندهی است که با توجه به برنامه زمانبندی هر دو انتخابات، برنامه ریزی و انسجام می گیرد.

وی افزود: ائمه محترم جماعت و روحانیت ارجمند به عنوان پیشرو هدایت مردم، در سطح شهرستان برای دعوت اقشار مختلف مردم برای حضور حداکثری در امر انتخابات به شکلی فعال تلاش می نمایند تا از ظرفیت قوی مردمی بهترین بهره وری در امر نمایش «حماسه سیاسی حضور» بعمل آید.

وی با اشاره به  منویات رهبر معظم انقلاب اسلامی و توصیه وتأکیدات رئیس جمهور محترم، هماهنگی، یکپارچگی، در راستای اجرای قانون و برگزاری انتخابات سالم، پرشور و حماسه آفرین مورد توجه همگان باید باشد که لزوماً می بایست همه ما در این مسیر گامهای استوار و جدی برداریم.

خانمحمدی گفت: شرایط ویژه منطقه و جهانی وضعیت امنیت در مرزها و ضرورت نگاه به پایداری امنیت با حضور و پشتوانه مردمی نمایش قدرت ملی در مقابله با بحران های دست ساز استکبار جهانی ایجاب نمی نماید که قاعده نظام که «مردم» هستند ضمن داشتن تکثر گرایش سیاسی، با حفظ یکپارچگی و وحدت ملی در صحنه سیاسی انتخابات حضور گسترده و فعال داشته باشند.

فرماندار شمیرانات گفت: دیپلماسی قوی سیاست خارجی دولت در امر مذاکرات هسته ای به پشتوانه حمایت مردمی، هدایت و حمایت مقام معظم رهبری و در سایه خون مقدس شهیدان هسته ای، رشادت و توانمندی سردار دیپلماسی خارجی آقای دکتر ظریف و همکاران متعهد و پرتلاش ایشان به دست آمد.

وی رمز پیروزی در انقلاب، پیروزی در جنگ تحمیلی، تثبیت نظام وتوفیقات بزرگ در رشد و تعالی اقتصادی و علمی و... در سایه حضور اقشار مختلف مردم در صحنه ها و حفظ وحدت ملی بوده است.

وی خاطرنشان کرد:مجلس متعهد، کارآمد، متدین، انقلابی و آزاده، معین دولت بوده و قوه مقننه قدرتمند و کار آمد،برای مردم امید آفرین خواهد بود که در آن صورت برای رشد ،توسعه و شکوفایی کشور ایفای نقش می نماید.

خانمحمدی در پایان افزود:نامزدهای محترم که به تأیید شورای محترم نگهبان رسیده باشند، حسب قانون محترم هستندو از حقوق یکسان در امر تبلیغات برخوردارند و هیچ فرد نمی تواند قبل از موعد قانونی تبلیغات انتخاباتی، زودرس داشته باشد. آنچه که مهم است برگزاری انتخابات آزاد، پرشور، درچارچوب قانون با نتیجه حفظ نظام مردم سالاری دینی، وحدتملی و یکپارچگی مردم است.


  • نوشته شده
  • در دوشنبه 30 آذر 1394
  • توسط روابط عمومی فرمانداری شمیرانات
  • تعداد بازدید 348