En
تاریخ : يکشنبه 22 آذر 1394
کد 719

جلسه بررسی نحوه بازگشایی محور مواصلاتی شمشک به دیزین

بازگشایی محور ارتباطی جاه شمشک به دیزین بخاطر موقعیت خاص برف گیر بودن آن از نظر امنیت جاده و ایمنی مسیر بایستی مورد توجه ویژه قرار گیرد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان شمیرانات جلسه بررسی نحوه و چگونگی بازگشایی محور مواصلاتی شمشک به دیزین با حضور خانمحمدی فرماندار شمیرانات، دکتر واحدی مدیرکل راه و ترابری، معاونت پلیس راهنمایی و رانندگی تهران و سایر مسئولین مربوط به پیست های اسکی شمشک و دیزین و نیز مسئولین محلی بخش رودبارقصران در دفتر فرماندار تشکیل شد.

در این جلسه خانمحمدی با ذکر فلسفه تشکیل جلسه گفت: موقعیت پیست های شمشک، دربندسر و دیزین در فصل زمستان و برفی برای ورزشکاران رشته اسکی بسیار با اهمیت است و این منطقه به عنوان فرصت مهم گردشگری و ورزش اسکی می باشد.

وی گفت: قبل از هرگونه تصمیم گیری در مورد بازگشایی راه علل مسدود بودن آن و آسیب هایی که متصور است بایستی مورد واکاوی قرار گیرد. امنیت جاده مذکور و ایمنی راه و مسیر برای تردد شهروندان و ورزشکاران و علاقه مندان به حضور در میادین اسکی موردنظر بسیار مهم است. در این راستا اعلام نظر پلیس راهنمایی و رانندگی و اداره کل راه و ترابری استان تهران به عنوان دو دستگاه اجرایی و نهاد امنیتی و انتظامی بسیار ضروری است.

وی گفت:استقرار و آمادگی دستگاه­های خدماتی از جمله هلال احمر، اورژانس، آتش نشانی وفعال بودن اداره هواشناسی یک ضرورت اجتناب ناپذیر است.

خانمحمدی گفت: می بایست تمامی دست اندرکاران با بکارگیری امکانات و تمهیدات لازم و با خرد جمعی برای حل مشکل مذکور هم افزایی و همکاری لازم وجدی را معمول نمایند.

فرماندار شمیرانات گفت: برای حل قطعی مشکل این محور می بایست با تشریک مساعی همگان و جلب و جذب سرمایه­گذار نسبت به احداث تونل دوقلو از این مسیر بطور اساسی و همیشگی مشکل محور مواصلاتی را حل کرد.

پس از طرح نقطه نظرات اعضای جلسه و بحث و بررسی کامل تصمیماتی اتخاذ گردیده شد.


  • نوشته شده
  • در يکشنبه 22 آذر 1394
  • توسط روابط عمومی فرمانداری شمیران
  • تعداد بازدید 416