En
تاریخ : شنبه 10 مرداد 1394
کد 561

خانمحمدی فرماندار شهرستان شمیرانات به نمایندگی از مسئولین و مردم شریف شهرستان شمیرانات از دکتر عراقچی معاون وزیر خارجه و عضو ارشد مذاکره کننده هسته ای جمهوری اسلامی ایران تقدیر و تشکر کرد

مراسم فرهنگی جشن کوهسران در شصتمین سال تأسیس شهرداری اوشان، فشم، میگون در زمین چمن ورزش فوتبال میگون برگزار شد.

در این مراسم که به همت شهرداری و شورای شهر اوشان، فشم، میگون برگزار گردید، مهندس هاشمی استاندار استان تهران، خانمحمدی فرماندار شهرستان شمیرانات، جمعی از مسئولین ومدیران شهرستان و بخش های رودبارقصران و لواسانات و اقشار مختلف مردم شریف رودبارقصران و خانواده های معظم شهدا حضور داشتند.

این مراسم یک مهمان ویژه داشت دکتر سید عباس عراقچی مذاکره کننده ارشد تیم دیپلماسی هسته ای و معاون وزیر محترم امور خارجه در این مراسم حضور داشتند و نیز دکتر عارف از شخصیت های محترم میهمان حاضر در جلسه مذکور بودند که باتفاق خانواده در این مراسم شرکت داشتند.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان شمیرانات عزت الله خانمحمدی فرماندار شهرستان شمیرانات در این مراسم به نمایندگی از مسئولان و مردم شهرستان شمیرانات از تلاش و مجاهدت های تیم مذاکره کننده هسته ای تجلیل و تقدیر نمود.

فرماندار شمیرانات گفت: امشب میزبان یکی از سرداران شجاع و مومن و انقلابی تیم مذاکره کننده هسته ای هستیم. دکتر عراقچی با راهبری جناب آقای دکتر ظریف وزیر متعهد و سخت کوش و بادرایت امور خارجه و بهمراه سایر اعضای محترم تیم مذاکره کننده هسته ای توانستند با منطق گفتمان در جریان مذاکرات سخت و دشوار ، لبخند رضایت را بر لبان مردم رشید ایران هدیه کنند و رضایت مقام عظمای ولایت از عملکرد و مجاهدت تیم مذاکره کننده را جلب نمایند که این بسیار مهم و گرانقدر بوده است .

فرماندار شمیرانات گفت: بنده به نمایندگی از مردم شمیرانات بخصوص اهالی شریف و مومن رودبارقصران ولواسانات و مسئولین شهرستان، از زحمات طاقت فرسا و اهتمام و جدیت و مقاومت سرداران بزرگ نبرد دیپلماتیک نظام جمهوری اسلامی جناب آقای دکتر ظریف عزیز و مهمان گرانقدرمان جناب آقای دکتر عراقچی و همکاران ارجمندشان صمیمانه تشکر و سپاسگذاری دارم و این پیروزی را به رهبر عالیقدر انقلاب، مردم شریف بویژه خانواده های معزز شهیدان وایثارگران تبریک عرض می کنم.

به رسم تقدیر یک عدد تابلو فرش توسط مهندس هاشمی  استاندار محترم تهران و با حضور  فرماندار شمیرانات و شهردار فشم به دکتر عراقچی اهداء شد

خانمحمدی فرماندار شمیرانات در خاتمه از همت درخور توجه شهردار محترم فشم و همکاران پرتلاش و اعضای محترم شورای شهر فشم بخاطر برگزاری این مراسم باشکوه تقدیر و تشکر نمود.


  • نوشته شده
  • در شنبه 10 مرداد 1394
  • توسط روابط عمومی فرمانداری شمیران
  • تعداد بازدید 356