En
تاریخ : يکشنبه 27 تير 1400
کد 5602

بدرقه فرماندار شمیرانات از پرچمدار کاروان اعزامی ایران در المپیک 2020توکیو

عصر امروزبا حضور مسئولان شهرستانی آئین بدرقه پصمد نیکخواه بهرامی رچمدار کاروان اعزامی ایران به مسابقات المپیک 2020 توکیو انجام شد.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان شمیرانات، سید مهدی ساداتی فرماندار شمیرانات در این مراسم که با حضور موسوی شهردار منطقه یک ، قمی رئیس ورزش و جوانان و رئیس هیئت بسکتبال شهرستان برگزار شد ضمن تقدیر از ورزش و جوانان شمیرانات در حمایت از نخبگان ورزشی بابیان اینکه ورزشکاران الگویی تمام عیار برای جوانان هستند، اظهار داشت: اولین شاخصه ورزشکار اخلاق نکوست که صمد نیکخواه کاپیتان تیم بسکتبال نمونه بارز اخلاق مداری است.
وی ابراز کرد: خطه قهرمان پرور شمیرانات در حوزه ورزش پراستعداد است و ظرفیت بالایی را در پرورش قهرمان در رشته های مختلف ورزشی خواهد داشت.
ساداتی در ادامه افزود: حضور کاروان ایران در مسابقات المپیک نشاندهنده پیشرفت رشته های مختلف ورزشی در سال های اخیر است که با پشتکار جوانان و جدیت انان در رسیدن به قله های موفقیت چشمگیر و قابل تحسین است.
رئیس شورای ورزش شهرستان شمیرانات تصریح کرد: حمایت از نخبگان و قهرمانان ورزشی از اولویت های شواری ورزش شهرستان است که در این مسیر اقدامات خوبی محقق شده است.  • نوشته شده
  • در يکشنبه 27 تير 1400
  • توسط روابط عمومی فرمانداری شمیرانات
  • تعداد بازدید 104