En
تاریخ : شنبه 10 مرداد 1394
کد 560

دست آوردهای هسته ای و پیروزی تیم مذاکره کننده هسته ای متعلق به همه مردم ایران اسلامی است

دکتر سید عباس عراقچی معاون محترم وزیر امور خارجه و عضو ارشد تیم مذاکره کننده هسته ای گفت: دست آوردهای هسته ای و پیروزی تیم مذاکره کننده هسته ای متعلق به همه مردم ایران اسلامی است.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان شمیرانات دکتر سید عباس عراقچی معاون محترم وزیر امور خارجه و عضو ارشد تیم مذاکره کننده هسته ای در سخنان کوتاهی گفت: از ابراز لطف واحساسات پاک مردم عزیز صمیمانه تشکر می کنم. اگر ما توانستیم در این مذاکرات برابر 6 قدرت جهانی به پیروزی برسیم و از حق مردم کشور عزیزمان ایران اسلامی دفاع کنیم به واسطه مقاومت، پایداری و حمایت مردم شریف کشور بوده است.

وی گفت: نقش دانشمندان هسته ای، بخصوص شهدای گرانقدر، صب و تحمل و پایداری مردم، هدایت و حمایت رهبر معظم انقلاب در این پیروزی محوری و بسیار مهم بوده است و این پیروزی متعلق به همه مردم عزیز کشورمان می باشد.

دکتر عراقچی گفت: ما همواره در مقابل دولت های بزرگ، قدرتمند حاضر شده و با اصرار بر مواضع هسته ای و اصولی و رعایت خطوط قرمز ترسیم شده رهبر عالیقدر از مواضع بر حق مردم دفاع کردیم. به قول آقای دکتر ظریف وزیر محترم امورخارجه، هیچ قدرتی در جهان نمی تواند با ایران اسلامی و با یک ایرانی با صدای بلند صحبت کند. و منطق گفتمان ایران اسلامی در این مصاف قطعاً پیروزمند بوده است.

دراین مراسم ابتدا مهندس علی  بخشی شهردار اوشان، فشم، میگون اضمن تقدیر از حضور مردم، مسئولان و مهمانان گرانقدر حاضر در جلسه تقدیر و تشکر نمود


  • نوشته شده
  • در شنبه 10 مرداد 1394
  • توسط روابط عمومی فرمانداری شمیران
  • تعداد بازدید 290