En
تاریخ : چهارشنبه 19 خرداد 1400
کد 5517

ساداتی: امنیت و اقتدار کشور در گرو مشارکت حداکثری مردم در انتخابات است

فرماندار شمیرانات در همایش حضور حداکثری مردم در انتخابات گفت: امنیت و اقتدار کشور در گرو مشارکت حداکثری مردم در انتخابات 28 خرداد است.
به گزارش کمیته تبلیغات و اطلاع رسانی ستاد انتخابات شهرستان شمیرانات، سید مهدی ساداتی در این همایش که با حضور سردار حسن زاده فرمانده سپاه محمد رسول الله تهران ، امام جمعه لواسان  و مدیران شهرستانی همراه بود افزود: مشارکت حداکثری اقتدار و امنیت کشور را تقویت می کند و از بهانه تراشی دشمنان نظام جلوگیری می کند.
وی با اشاره به فرهنگ عاشورایی ملت ایران بیان کرد: از ابتدای انقلاب تا کنون دشمنان با ترفند ها و حیله ها ی متعدد تصمیم به تضعیف نظام جمهوری اسلامی ایران را داشتند با بصیرت مردم به شکست انجامید و در 28 خردادماه امسال حماسه ای ماندگار ثبت خواهد شد.
 ساداتی در خصوص روند برگزاری انتخابات ابراز کرد:با هماهنگی خوبی که بین هیأتهای اجرایی، نظارت و بازرسی وجود دارد  و آمادگی لازم در برگزاری انتخاباتی پرشور فراهم است.
رئیس هیأت اجرایی انتخابات شهرستان شمیرانات تصریح کرد: رعایت دستورالعمل های بهداشتی در شعب اخذ رای ضروری است و ضد عفونی 290 شعب برای روز اخذ رای ضد عفونی می شوند و ملزومات بهداشتی در شعب استقرار پیدا می کند تا شهروندان با آسودگی خاطر رای خود را به صندوقها بیاندازند و نقش خود را در تعیین سرنوشت میهن عزیزمان ایفا کنند.
سردار حسن زاده فرمانده سپاه محمد رسول الله تهران نیز ابراز کرد: گله مندی ها نباید امنیت و اقتدار کشور را نشانه رود بلکه با حضور حداکثری و انتخاب اصلح کشور را در برابر بسیاری از مشکلات بیمه کنیم. 
  • نوشته شده
  • در چهارشنبه 19 خرداد 1400
  • توسط روابط عمومی فرمانداری شمیرانات
  • تعداد بازدید 47