En
تاریخ : شنبه 1 خرداد 1400
کد 5468

تدابیر ایجاد فضای آرام و امن در پای صندوق های رای در بخش رودبار قصران

بخشدار رودار قصران اعلام کرد: سلامت انتخابات از حیث برگزاری و همچنین حفظ سلامت رای دهندگان در الویت است.
به گزارش واحد روابط عمومی بخشداری و شورای اسلامی بخش رودبارقصران، سید محمد مختاری بخشدار رودبارقصران در جلسه‌ی ستاد انتخابات در خصوص ایجاد فضای سالم، آرام و امن در پای صندوق های رای تاکید کرد: یکی از دغد‌غه‌های مهم در همه انتخابات‌ها، حفظ آرامش انتخابات است. آرامش انتخابات به معنای نبود جنب و جوش و هیجانات رقابت‌های انتخاباتی نیست، بلکه به معنای آن است که این شور و هیجان تا آنجایی باید ادامه یافته و اوج گیرد که امنیت انتخابات را تهدید نکند.  امنیت، مقدمه ضروری و اولیه هر اقدام اجتماعی است و بدون آن هیچ رفتار مدنی شکل نخواهد گرفت.
 وی در ادامه سخنان خود افزود: انتخابات همواره باید مظهر وحدت و انسجام ملی باشد و لازمه و نشانه آن وجود آرامش در انتخابات است. ایجاد تشنج، درگیری و ناامن‌سازی فضای انتخاباتی، اقداماتی است که از تبدیل فرصت انتخاباتی به تهدید برای انسجام و امنیت ملی کشور حکایت دارد
 مختاری اضافه کرد: حضور حداکثری مردم با تحقق سه مولفه ایجاد فضای آرام، ایجاد محیط امن و اعتماد مردم به برگزاری و برگزار کنندگان انتخابات ایجاد خواهد شد.
 وی همچنین رعایت اصل بی طرفی را اولویت اصلی برگزارکنندگان انتخابات دانست و گفت:  افرادی که در حال فعالیت انتخاباتی و تبلیغات برای نامزدهای انتخاباتی هستند نباید جزء برگزارکنندگان انتخابات باشند.
بخشدار رودبارقصران در پایان سخنان خود اظهار کرد:سلامت انتخابات از حیث برگزاری و همچنین حفظ سلامت رای دهندگان در اولویت است.
  • نوشته شده
  • در شنبه 1 خرداد 1400
  • توسط بخشداری رودبارقصرانفرمانداری شمیرانات استانداری تهران
  • تعداد بازدید 55