En
تاریخ : دوشنبه 16 فروردين 1400
کد 5265

دیدار سرپرست بهزیستی با فرماندار شهرستان شمیرانات

سرپرست بهزیستی در دیدار با فرماندار شهرستان شمیرانات به دیدگاه مثبت و حمایت های فرماندار در ایجاد و پایگاه ثابت برای جامعه هدف اشاره کرد .
به گزارش روابط عمومی بهزیستی شمیرانات  ، علیرضا عمادی با همراهی معاونین پشتیبانی ، توانبخشی ، امور اجتماعی ،  پیشگیری  و مشارکت های مردمی در نشستی که به منظور تبریک سال نو و قدردانی از فرماندار شهرستان  شمیرانات داشت ، از همراهی و مساعدت فرماندار در سال گذشته تقدیر و تشکر نمود .
سید مهدی ساداتی  ضمن قدردانی از فعالیت های مجموعه سازمان بهزیستی در راستای ارائه خدمات مطلوب به گروه های هدف بیان داشت:  ایجاد روحیه نشاط در کارکنان منجر به افزایش کارایی و عملکرد و بالطبع باعث انعکاس و تقویت آن در گروههای هدف می گردد . وی  به عملکرد مثبت بهزیستی شمیرانات در سال گذشته اشاره و تاکید بر اجرای فرایند های تخصصی از سوی سازمان و ضرورت حمایت و همپوشانی دستگاه های همکار از برنامه های کاربردی و عملیاتی بهزیستی را مهم شمرد همچنین فرماندار  به نقش مهم و جایگاه اصیل بهزیستی در توانمند سازی و حمایت از معلولان و کودکان بی سرپرست و بد سرپرست، زنان سرپرست خانوار و افراد در معرض آسیب اجتماعی تاکید کرد . 
عمادی در ابتدای این دیدار  ضمن تشریح عملکرد بهزیستی به نقش مهم ایشان در اجرای مصوبات شورای مشارکت ها که باعث حمایت مالی از گروه های هدف در روز های پایانی سال شده و نیز به دیدگاه مثبت و حمایت های فرماندار در ایجاد پایگاه ثابت و با ثبات برای مددجویان و حمایت از برنامه های استراتژیک تخصصی در بهزیستی تاکید نمود.

 
  • نوشته شده
  • در دوشنبه 16 فروردين 1400
  • توسط اداره بهزیستی فرمانداری شمیرانات استانداری تهران
  • تعداد بازدید 21