En
تاریخ : يکشنبه 15 فروردين 1400
کد 5260

مشارکت حداکثری مردم ،هدف کمیته تبلیغات و اطلاع رسانی شمیرانات است

مدیر روابط عمومی فرمانداری شمیرانات گفت: زمينه سازي حضور حداكثري مردم در انتخابات از اولویت های کمیته تبلیغات و اطلاع رسانی ستاد انتخابات است.
به گزارش کمیته تبلیغات و اطلاع رسانی ستاد انتخابات شهرستان شمیرانات، مهدی انصاری در جلسه هماهنگی کمیته تبلیغات و اطلاع رسانی ستاد انتخابات شمیرانات که با حضور مدیران روابط عمومی بخشداری ها و شهرداری ها برگزار شد درخصوص اهمیت نقش اطلاع رسانی در جامعه بیان کرد: اطلاع رسانی صحیح و به موقع و فضاسازی مناسب زمینه حضور حداکثری را تقویت می کند.
مسئول کمیته تبلیغات و اطلاع رسانی ستاد انتخابات شمیرات ارتباط حضور مردم در انتخابات و پيشرفت جامعه  را دوسویه برشمرد و افزود: : هرچه میزان مشاركت بيشترباشد به همان ميزان جامعه اي توسعه يافته تر خواهیم داشت . لذا توسعه جامعه با میزان مشارکت مردم که در آینده کشور سهیم می شوند رابطه ای دوسویه دارد.
انصاری تصریح کرد: اطلاع رسانی ازاقدامات و عملکرد دستگاهها در بیان کارآمدی نظام موثر است و می تواند مشارکت را افزایش دهد که روابط عمومی دستگاهها به امر اطلاع رسانی نگاه ویژه ای داشته باشند.
وی همچنين بهرمندی از سیستم های نوین اطلاع رسانی را خواستار و ابراز کرد: تولید محتوا در فضای مجازی به عنوان ابزاری قدرتمند که گروههای هدف وسیعی را شامل می شود میتواند در ترغیب حضور حداکثری نقش مهمی را ایفا کند.
مدیر روابط عمومی فرمانداری شمیرانات خاطر نشان کرد: فضا سازی با استفاده از طرح های متحدالشکل انجام خواهد شد و از ظرفیت شورای هماهنگی روابط عمومی های شهرستان نیز در زمینه سازی مشارکت حد اکثری  استفاده خواهد شد.

 
  • نوشته شده
  • در يکشنبه 15 فروردين 1400
  • توسط روابط عمومی فرمانداری شمیرانات
  • تعداد بازدید 45