En
تاریخ : شنبه 13 تير 1394
کد 521

مراسم جشن میلاد امام حسن (ع) با حضور اقشار مختلف مردم و مسئولین در بخش رودبارقصران برگزار شد.

در این مراسم که با همت بخشداری رودبارقصران و شورای اسلامی بخش و هماهنگی و همکاری شهرداری و شورای شهر فشم و شمشک تشکیل شد حجت الاسلام و المسلمین مجید انصاری معاون پارلمانی و حقوقی رئیس جمهور، خانمحمدی فرماندار شهرستان شمیرانات ،علیرضا محجوب و سرکار خانم لاله افتخاری نمایندگان محترم مجلس شورای اسلامی، مدیران کل حوزه استاندار تهران، شهری و امور شوراها و امور احتماعی استانداری تهران و جمعی از مسئولین بخش و شهرستان حضور داشتند.

در این مراسم صبائی بخشدار رودبارقصران ابتدا ضمن خیر مقدم به مهمانان  و معاونان محترم رئیس جمهور ، انگیزه برگزاری این مراسم را ایجاد نشاط و شادمانی در بین مردم در جشن میلاد مسعود امام حسن مجتبی ذکر کرده و از حضور مردم و مسئولین بخصوص حجت الاسلام والمسلمین انصاری تقدیر و سپاسگزاری نمود.

عزت الله خانمحمدی فرماندار شهرستان شمیرانات نیز در ابتدای این مراسم ضمن عرض خیر مقدم  و تشکر از حضور گرم و صمیمی مردم و مسئولین  در این مراسم از تشریف فرمائی معاون محترم پارلمانی و حقوقی رئیس جمهور  حجت الاسلام والمسلمین انصاری تقدیر و تشکر نمود.

خانمحمدی با ارائه گزارشی از وضعیت شهرستان  به خصوص بخش رودبار قصران در حضور آقای انصاری خواستار بذل عنایت و مساعدت ایشان  در امر تکمیل و اجرای پروژه های گازرسانی  ونیز تامین برای جبران خسارت ناشی از  سیل سال جاری  به بخش رودبار قصران شد.

خانمحمدی گفت: امید است با حضور حجت الاسلام والمسلمین انصاری و بذل عنایت ایشان  در خصوص تامین اعتبار  و اختصاص آن  در سال جاری  نسبت به ترمیم خرابی ها و بازسازی زیر ساخت  های تخریب شده در این بخش اقدامات عمرانی مورد نظر توسط دستگاه های اجرائی به عمل آید.

 

حجت الاسلام والمسلمین انصاری معاون محترم پارلمانی و حقوقی رئیس جمهور نیز ضمن تشکر از مردم و مسئولین برای برپایی این مراسم در خصوص امامت و ولایت  ونقش امام حسن مجتبی(ع) در مسیر راه نورانی  امامت ، مسائل سیاسی  اجتماعی و داخلی  وبین المللی بیاناتی را ایراد نمود.

حجت الاسلام والمسلمین انصاری گفت: دولت تدبیر وامید به رغم مشکلات و معضلات شدید مالی و کمبود بودجه  و درآمد و شرایط تحریم جهانی علیه ایران ، ضمن پایین آوردن  درصد تورم  و کاهش آن  از حدود 40 % به 15% و پرداخت  بدهی سابق ، ثبات نسبی در وضعیت جامعه ایجاد کرد.

 وی گفت: با توجه به آرامش سیاسی اجتماعی  ایجاد شده در جامعه در این مدت حدود دوسال ، ایجاد امید به زندگی  و توجه به وحدت مردمی رویکرد دولت بوده است.

انصاری گفت: رویکرد دیگر دولت خارج نمودن کشور از شرایط اقتصادی رکود است که با برنامه ریزی های به عمل آمده در هیئت دولت  بر اساس راهکارها و قوانین موجود ،جلب مشارکت بخش خصوصی و سایر برنامه های دولت ، اجرا و نیز ایجاد تعامل   با جهان سعی در عبور از شرایط رکود را داریم.

معاون محترم پارلمانی و حقوقی رئیس جمهور با توجه به مذاکرات هسته ای گفت: تلاش تیم مذاکره کننده هسته ای در جهت دستیابی به یک توافق  خوب است که بر اساس آن منافع و مصالح ملی و هسته ای کشور تامین گردد و در این راه هیچگونه تحمیل و زورگویی قدرت های غربی و آمریکا را نخواهد پذیرفت.

حجت الاسلام والمسلمین انصاری بیان داشت:  خطوط قرمز و چهارچوب تبیین شده مقام معظم رهبری مورد توجه ما در مذاکرات هسته ای است و آمریکا و غرب و 5+1 می بایست بدور از زیاده خواهی  به قواعد مذاکره و تعهدات  اداره شده پایبند باشند.

معاون رئیس جمهور گفت: قدرت جهانی باید  بدانند  نمی توانند با زورگویی خواسته های خودرا به ملت ایران تحمیل نمایند، ما باتکیه بر خداوند و حمایت و پشتیبانی مقام معظم رهبری و مردم شریف و به حقوق هسته ای و شکستن تحریم دست خواهیم یافت.

انصاری از عنایات ، ارشادات و حمایت های رهبر معظم انقلاب  از تیم هسته ای تقدیر و تشکر و سپاسگزاری نمود.

 


  • نوشته شده
  • در شنبه 13 تير 1394
  • توسط روابط عمومی فرمانداری شمیرانات
  • تعداد بازدید 431