En
تاریخ : شنبه 13 تير 1394
کد 519

دستگیری 15 هزار فروشنده و قاچاقچی مواد مخدر در سه ماهه نخست سال جاری

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر : در میان معتادین، افراد تحصیل کرده و شاخصی دیده می شوند که هرگز فکر نمی‌کردند گرفتار این بلای خانمان سوز شوند.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان شمیرانات،سرهنگ بخشنده رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران بزرگ، در نخستین همایش مشترک شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر و اصناف شهرستان شمیرانات، گفت: اعتیاد در حال حاضر همه افراد به ویژه قشر جوان را تهدید می‌کند.

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران بزرگ گفت: در میان معتادین، افراد تحصیل کرده و شاخصی دیده می شوند که هرگز فکر نمی‌کردند گرفتار این بلای خانمان سوز شوند.

وی افزود: در سه ماهه نخست سال جاری، کمیته مبارزه با مواد مخدر با دستگیری 15 هزار فروشنده و قاچاقچی مواد مخدر و تقدیم سه شهید و 15 جانباز در این عرصه فعالیت خود را همچنان ادامه می‌دهند.

بخشنده افزود: مبارزه با خرده فروشان مواد مخدر و پاکسازی مناطق و محله‌های تهران از وجود این افراد از جمله مواردی است که کمیته مبارزه بام مواد مخدر در دستور کار خود قرار داده است.

وی با اشاره به دستگیری روزانه 150 معتاد ولگرد و خرده فروش مواد مخدر در سطح شهر تهران، اضافه کرد: با توجه به عدم ظرفیت زندان‌ها و نبود بودجه کافی جهت نگهداری افرادی که در ارتباط با خرده فروشی مواد مخدر دستگیر می شوند، 80 تا 90 درصد این افراد در کمتر از 24 ساعت آزاد می‌شوند.

این مقام مسئول ضمن دعوت از مردم و نهاد اثر گذار خانواده، سایر دستگاه‌های مختلف را نیز به تعامل و همکاری جدی با کمیته مبارزه با مواد مخدر و پایگاه‌های 10 گانه پلیس فراخواند.

سرهنگ بخشنده از برگزاری این گونه جلسات اظهار تشکر نموده و از فرماندار شهرستان شمیرانات و برگزار کنندگان این گردهمائی تشکر و قدردانی کرد

  • نوشته شده
  • در شنبه 13 تير 1394
  • توسط روابط عمومی فرمانداری شمیرانات
  • تعداد بازدید 252