En
تاریخ : يکشنبه 26 بهمن 1399
کد 5145

ساداتی: مدارس شهرکهای قائم و محلاتی فرسوده و نیاز به نوسازی دارد

فرماندار شمیرانات گفت: سهم آموزش و پرورش از عوارض شهرداری مناطق باید به آموزش و پرورش شمیرانات واریز گردد.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان شمیرانات، سید مهدی ساداتی در دیدار با محسن حاجی میرزایی وزیر آموزش و پرورش ضمن تبریک حلول ماه پرفضیلت رجب به فرسودگی مدارس شهرکهای مسکونی نظامی اشاره و تاکید کرد: مدارس موجود در بعضی از روستاها وشهرکهای مسکونی نظامی منطقه نیاز جدی به نوسازی و باز سازی دارند که با هماهنگی با وزارت دفاع بازسازی مدارس شهرک قائم و محلاتی در اولویت قرار گیرد.
نماینده عالی دولت در شمیرانات مطالبه واگذاری عوارض شهرداری های مناطق شمیرانات را به آموزش و پرورش شهرستان خواستار و اظهار داشت: واگذاری عوارض شهرداری های مناطق موجود در شمیرانات هماتند شهرستانهای دیگر باید مستقل شود و از آموزش و پرورش شهر تهران جدا گردد تا خدمات به عدالت در منطقه گسترده شود.
وی ابراز کرد: آموزش و پرورش محور توسعه کشور است و حمایت دستگاهها به ویژه شهرداری ها در پرداخت به موقع سهم آموزش و پرورش از عوارض کمک شایانی در تامین امکانات و در نتیجه تربیت بهتر فرزندانمان دارد.
ساداتی همچنین اذعان کرد: حق الزحمه معلمان حق التدریس در سال جاری و اردیبهشت و و خرداد ماه سال گذشته نیز از مطالبات فرهنگیان منطقه است که انتظار مساعدت را دارند.

 
  • نوشته شده
  • در يکشنبه 26 بهمن 1399
  • توسط روابط عمومی فرمانداری شمیرانات
  • تعداد بازدید 79