En
تاریخ : چهارشنبه 8 بهمن 1399
کد 5087

امروز جمهوری اسلامی به لطف خون شهدا در قله اقتدار و امنیت قرار دارد

بخشدار لواسانات گفت: حماسه هشت سال جنگ تحمیلی با رشادت و تربیت مادران و همسران شهدا به منصه ظهور رسید.
 به گزارش واحد روابط عمومی بخشداری لواسانات ۱۳ جمادی الثانی سالروز وفات حضرت ام البنین مادر قمربنی‌هاشم حضرت عباس علیه السلام و روز تکریم مادران و همسران شهداست  انسان هایی که با تربیت فرزندان شایسته حماسه هشت سال دفاع مقدس را آفریدند.
 به همین مناسبت و در آستانه چهل و دومین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی رضا طاهرخانی بخشدار لواسانات در مراسمی ضمن دیدار با خانواده شهیدان مقدادیان و بازیان و تکریم مادران این شهدا از زحمات آنان تقدیر و تشکر کرد.
 در این دیدار بخشدار لواسانات خانواده شهدا را سرمایه‌های انقلاب خواند و افزود جمهوری اسلامی ایران در حال حاضر در قله های اقتدار و امنیت خود قرار دارد  و این امر میسر نمی شد جز با رشادت های شهدای هشت سال دفاع مقدس و شهدای مدافع حرم ایشان در ادامه تصریح کرد انقلاب اسلامی در این سالها فراز و فرودهای زیادی را تجربه کرده است اما خوشحالیم که هیچ‌گاه از مسیر خود خارج نشده  است
 وی در ادامه افزود ما شاهد هستیم که در دنیا برخی از روسای جمهور در حال استفاده هستند و حتی کدخدای دنیا را دیدیم که چه اتفاقی در کشور آنها افتاد.
 ایشان در پایان با اشاره به این که جمهوری اسلامی در چهار دهه گذشته فتنه‌های زیادی را پشت سر گذاشته است افزود انشاءالله پرچم این انقلاب را با دست ولی امر مسلمین به دست حضرت صاحب الزمان خواهیم رساند.

 
  • نوشته شده
  • در چهارشنبه 8 بهمن 1399
  • توسط روابط عمومی فرمانداری شمیرانات
  • تعداد بازدید 56