En
تاریخ : دوشنبه 6 بهمن 1399
کد 5072

ساداتی: مشارکت مردم در تقویت آموزش و پرورش شمیرانات ملموس است

فرماندار شمیرانات گفت: مشارکت شهروندان شمیرانات در ارتقای شاخص های آموزشی و تربیتی ملموس است.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان شمیرانات، سید مهدی ساداتی در شورای اموزش و پرورش شمیرانات ضمن فرارسیدن ایام الله دهه فجر آموزش و پرورش را محور توسعه کشور دانست و اظهار داشت: آموزش و پرورش محور توسعه کشور است و ملت ها در این توسعه مشارکت دارند.شهروندان شمیرانات نیز در ساخت و نوسازی و همچنین تامین ملزومات آموزشی نقش بزرگی را ایفا کردند.
رئیس شورای اموزش و پرورش شمیرانات تصرریح کرد: خیرین با جمع اوری مبالغی نسبت به تامین تعدادی تپلت اقدام کردند و زمینه بهرمندی دانش آموزان کم برخوردار منطقه از شبکه شاد را فراهم اورند که جای تقدیر دارد.نباید از ظرفیت خیرین در تامین نیازهای آموزشی غافل بود.
ساداتی دهه فجر را نماد ظلم ستیزی ملت ایران برشمرد و ابراز کرد: برنامه های متنوعی در ایام الله دهه فجر بصورت غیر حضوری و در بستر فضای مجازی توسط آموزش و پرورش اجرا خواهد شد و زنگ انقلاب در آغازین روز ایام الله دهه فجر در مدرسه یادگار امام ، مسابقات و ... از برنامه های روز های پیروزی انقلاب است.
فرماندار شمیرانات خاطر نشان کرد: در 25 خرداد سال آینده چهر انتخابات همزان برای اولین بار در تاریخ نظام برگزار می شود که همه دستگاهها در اجرای انتخابات دخیل هستند و باید طبق قانون همه امکانات و نیروی انسانی خود را در اختیار انتخابات قرار دهند.
  • نوشته شده
  • در دوشنبه 6 بهمن 1399
  • توسط روابط عمومی فرمانداری شمیرانات
  • تعداد بازدید 37