En
تاریخ : چهارشنبه 26 آذر 1399
کد 4918

برگزاری طرح شهید حاج قاسم سلیمانی در لواسانات و رودبار قصران

همزمان با فرارسیدن سالگرد عروج آسمانی شهید بزرگوار قاسم سلیمانی مصادف با ایام فاطمیه طرح شهید حاج قاسم سلیمانی در لواسان برگزارشد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری لواسان،با نزدیکی به ایام فاطمیه و اولین سالگرد شهادت سردارسپهبد حاج قاسم سلیمانی جلسه مشترک اداره اوقاف وامورخیریه لواسانات و رودبار قصران با حضور نمایندگانی از این اداره و دیگر نهادهای شرکت کننده در طرح سردار سلیمانی برگزار شد.

 

 در این جلسه به میزبانی اداره اوقاف و امور خیریه لواسانات مقرر شد تا با جلب مشارکت حداکثری نهادهای مرتبط همچنین خیرین و نیک‌اندیشان مردمی، طرح  شهید سلیمانی با قدرت و جلوه با شکوهی در منطقه اجرا و با هدف رسیدگی و دستگیری از خانواده‌های کم برخوردار منطقه، ۲ هزار بسته غذایی محتوی گوشت، مرغ و برنج بین افراد شناسایی شده توزیع شود.

 

در ابتدای جلسه حجت‌الاسلام  و المسلمین صابریان مسئول فرهنگی اداره اوقاف و امور خیریه لواسانات و رودبارقصران ضمن تبیین اهداف اجرای طرح بر ترویج و فرهنگسازی سنت حسنه وقف و احیای آن تاکید کردند و خواستار مشارکت بیشتر و همراهی همه افراد در این طرح شدند.

 

 براساس طرح پیشنهادی حاضران جلسه مقرر شد تا منطقه لواسانات و رودبار قصران با محوریت امامزادگان و بقاع متبرک، به ۱۴ پایگاه تقسیم و برای هر پایگاه یک‌نماینده مشخص شود.به منظور جلوگیری از موازی کاری ادارات و نهادهای فعال در طرح و توزیع عادلانه بسته‌های غذایی، تصمیم بر آن شد تا ادارات مختلف از جمله کمیته امداد امام‌خمینی(ره)، اداره بهزیستی، هیات امنای مساجد و محلات و نمایندگان ۱۴ پایگاه طرح، فهرست اسامی افراد شناسایی شده و تحت پوشش خود را به اداره اوقاف ارائه کرده و پس از یکسان‌سازی و جمع‌بندی نهایی، فهرست توزیع در اختیار پایگاه‌های هر دو بخش قرار گیرد.

 

در ادامه تقسیم کار و تعیین فعالیت‌های هر نهاد  و اداره، مقرر گردید تا روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهرلواسان  در خصوص اطلاع‌رسانی و جلب مشارکت‌های مردمی در اجرای این طرح خداپسندانه اقدامات خبری و ترویجی مناسب را انجام داده و در مرحله توزیع تیز با تجهیزات نقلیه خود، مشارکت و حضور داشته باشند.

 
  • نوشته شده
  • در چهارشنبه 26 آذر 1399
  • توسط روابط عمومی فرمانداری شمیرانات
  • تعداد بازدید 130