En
تاریخ : شنبه 22 آذر 1399
کد 4892

بازدید مدیریت شهری از محل احداث مركزدرمانی شهر اوشان

مدیریت شهری اوشان،فشم و میگون با هیئت امنای درمانگاه شهر اوشان دیدار و گفت و گو کردند.
به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر اوشان،فشم،میگون؛ ریاحی شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر با حضور در محل احداث درمانگاه شهر اوشان، از آن بازدید و درجریان روند پیشرفت کار قرار گرفتند.
رئیس شورای اسلامی شهر اوشان،فشم،میگون در سخنانی ضمن ابراز خشنودی از احداث این درمانگاه عام المنفعه، وجود آن را برای شهر بسیار ضروری و حائز اهمیت دانست و گفت: مدیریت شهری در احداث این ساختمان مشارکت خواهد داشت و از هیچ کمکی دریغ نخواهد کرد.
رضا ریاحی شهردار این شهر نیز قول مساعدت در پیگیری و حل برخی مشکلات پیشروی احداث این مرکز درمانی را داد و از همیاری خیرین و مردم در ساخت درمانگاه تشکر کرد .
وی گفت: شهرداری در حل مشکلات و روند احداث مرکز خود را موظف به همکاری میداند و از هیچ گونه کمکی دریغ نخواهند کرد.
وی افزود: در بخش رودبارقصران و شهر های اوشان،فشم و میگون شاهد کمبود خدمات درمانی هستیم. احداث این مرکز درمانی فعالیتی است خیر خواهانه که سالیان سال برای شهر و مردم بخش ماندگار خواهد بود وهمچنین باعث جبران کمبود ها و زیرساخت های بهداشتی و درمانی در منطقه خواهد شد.
این مقام مسئول در پایان تاکید کرد: در احداث درمانگاه باید درنظر داشت که مسائلی همچون عایق صدا بودن ساختمان  و صداگیر بودن دیوار های آن رعایت گردد چراکه ساختمان در نزدیکی جاده قرار دارد.
  • نوشته شده
  • در شنبه 22 آذر 1399
  • توسط روابط عمومی فرمانداری شمیرانات
  • تعداد بازدید 70