En
تاریخ : پنجشنبه 13 آذر 1399
کد 4858

انسجام شهرداران با شوراها به توسعه شهرهاختم می شود

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری تهران از طرح ها و پروژه های عمرانی شهرستان شمیرانات بازدید کرد.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان شمیرانات،عبدالرضا چراغعلی در این بازدید که با حضور سید مهدی ساداتی فرماندار شمیرانات،درجاتی مدیر کل بحران استانداری تهران،بخشداران،شهرداران و اعضای شورای شهرهای لواسان،اوشان فشم میگون و شمشک دربند سر و رئیس راهداری شمیرانات همراه بود با اشازه به اولویت بودن پروژه های نیمه کاره افزود: اولویت شهرداران در تکمیل پروژه های نیمه تمام است . مدیران شهری با انسجام و همدلی شوراهای اسلامی می توانند بسیاری از پروژه های عمرانی را تکمیل نموده و عامل اصلی توسعه شهر باشند.
چراغعلی شمیرانات را قطب گردشگری استان تهران برشمرد و ابراز کرد: شمیرانات با تعدد بسیار مناطق گردشگری و تفرجگاهی قطب گردشگری است که شهرداری ها از این ظرفیت در ایجاد درامد پایدار به عنوان یک فرصت نگاه کنند.
معاون استاندار تهران اطلاع رسانی اقدامات را ضروری دانست و از شهرداران خواست اقدامات خود را به مردم بازگو کنند تا ولی نعمتان در جریان روند پیشرفت پروژه ها باشند.
سید مهدی ساداتی نیز در این بازدید با تاکید بر هماهنگی و استفاده همه ظرفیت های دستگاهها در بهسازی جاده رانشی لواسان اطهار داشت: تعامل بین بخشی در شهرستان به خوبی قابل مشاهده است و شهرستان برای سال اینده توانمندی تامین کامل اعتبار بهساری جاده رانشی لواسان بزرگ را در راستای رضایتمندی مردم دارد.
گفتنی است جاده های رانشی،جنگل،جوان لایروبی رودخانه جاجرود،جاده اهار و مجموعه چند منظوره اویشن از اهم پروژه های مورد بازدید معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری تهران بود.
 
  • نوشته شده
  • در پنجشنبه 13 آذر 1399
  • توسط روابط عمومی فرمانداری شمیرانات
  • تعداد بازدید 130