En
تاریخ : دوشنبه 10 آذر 1399
کد 4842

ساداتی: ثبات آرامش در شمیرانات اولویت فرمانداری است

فرماندار شمیرانات گفت: همه تلاش شورای تامین ثبات آرامش در شهرستان است.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان شمیرانات، سید مهدی ساداتی در دیدار با حجت الاسلام سید سعید حسینی لواسانی که با همراهی معاون سیاسی ،بخشدار و شهردار لواسان همراه بود ضمن محکومیت خبیثانه ترور دانشمند هسته ای شهید محسن فخری زاده با تاکید بر تقویت فضای آرامش بخش در شهرستان افزود: اعضای شورای تامین شهرستان تا امروز از همه ظرفیت ها در راستای افزایش امنیت گام برداشته و با  نعامل بین بخشی هماهنگی خوبی در دستگاههای اجرایی را شاهد هستیم.
فرماندار شمیرانات برخورد تخلف  را وظیفه ذاتی دستگاههای نظارتی دانست و اذعان داشت: قانون در همه امور فصل الخطاب است و همه موظف به رعایت قانون در انجام وظایف خود هستیم. برخورد با افراد سود جو و منفعت طلب با جدیدت از سوئی دستگاههای نظارتی و دستگاه قضا صورت می گیرد.
امام جمعه لواسان در سخنان خود اظهار داشت: لواسان مدت‌هاست زخم خورده فساد است که با برخی از افراد و با کمال تاسف برخی از مسئولان برخورد شده اما در حال حاضر هم در مناطقی مشاهده می‌شود، لذا باید مراقب مفسدان و زمین‌خوارانی که از قانون سو استفاده می‌کنند باشیم و در راه مقابله و ریشه‌کن شدن فساد جدی و محکم گام برداریم.
امام جمعه لواسان نیز بر اهمیت طرح جامع شهر و شفاف‌سازی فرآیند اخذ مجوز ساخت و نظارت دقیق تاکید کرد و گفت: نباید شاهد باشیم که کسی تخلف می‌کند، پرونده‌اش به کمیسیون برود و باز هم به تخلف خود ادامه دهد.

 
  • نوشته شده
  • در دوشنبه 10 آذر 1399
  • توسط روابط عمومی فرمانداری شمیرانات
  • تعداد بازدید 55