En
تاریخ : شنبه 29 شهريور 1399
کد 4531

نشست صمیمی فرماندار شمیرانات با اهالی گلابدره

سید مهدی ساداتی، فرماندار شهرستان شمیرانات شامگاه شنبه در مسجد صاحب‌الزمان (عج) محله گلابدره (شهر شمیران) از اقامه نماز مغرب و عشاء با مردم دیدار و گفت‌و‌گو کرد.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شمیرانات، منصور سالکی، معاون سیاسی انتظامی فرمانداری، سید حمید موسوی، شهردار منطقه یک، سرهنگ سهیل گرشاسبی، فرمانده پایگاه مقاومت بسیج جماران و جمعی از مسئولان ادارات نیز در این دیدار مردمی حضور داشتند.
ساداتی در این نشست ضمن گرامیداشت هفته مقدس اظهار داشت: این محله نیز از مناطق قدیمی به شمار می‌آید که جوانان غیور آن در جنگ تحمیلی حماسه آفریدند و یا جان خود را فدا کردند یا پس از اسارت و جانبازی در راه حفظ خاک ایران عزیزمان، بازگشتند.
وی بیان داشت: ما نیز این بزرگواران و خانواده معزز شهدا و ایثارگران را ارج می‌نهیم و وظیفه خود می‌دانیم پای درد و دل آنها بنشینیم؛ تمام تلاش ما برطرف‌سازی مشکلات مردم بویژه این خانواده‌های فداکاری است که امنیت امروز جامعه را مدیون آنها هستیم.
این مقام مسئول با اشاره به اینکه گلابدره طی سال‌های اخیر شاهد مهاجرت مردم بوده و روند ساخت‌وساز محله را دست‌خوش تغییر کرده گفت: شهرداری بایستی ساماندهی این محله را در دستور کار قرار دهد و ضمن حفظ بافت قدیمی، اقدامات زیباسازی را اجرایی کند.
ساداتی همچنین بر بررسی کارشناسی و تسریع حل مشکل فشار آب در ارتفاعات پایتخت و افزایش سرانه‌ها تاکید کرد.

براساس این گزارش، دره گلابدره نام محله‌ای خوش آب‌وهوا در شمال شرقی پایتخت است که از غرب با امامزاده قاسم (ع) و از شرق با دره دربند همسایه است.

  • نوشته شده
  • در شنبه 29 شهريور 1399
  • توسط روابط عمومی فرمانداری شمیرانات
  • تعداد بازدید 15