En
تاریخ : چهارشنبه 26 شهريور 1399
کد 4519

فرماندار: اصناف شمیرانات همواره یاور مردم هستند

فرماندار شمیرانات تاکید کرد: اصناف شهرستان در جریان محدودیت‌ها و تعطیلی‌های ناشی از شیوع ویروس کرونا و کمبودهای مالی در حوزه تامین کاستی‌ها و حمایت از نیازمندان همواره یار و یاور مردم و دولت بودند.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شمیرانات، سید مهدی ساداتی روز چهارشنبه در دیدار با روسای اتحادیه‌ها و جمعی از اصناف شهرستان بیان داشت: با آغاز شیوع این بیماری منحوس علیرغم اینکه اجاره‌بهای واحدها بالا و زمان خرید شهروندان برای نوروز بود، اما بیش از ۹۸ درصد کسبه فهیم ما چندین روز متوالی بازار را تعطیل کردند و سلامت شهرستان را تحت‌الشعاع درآمدزایی قرار ندادند.
وی ضمن قدردانی از همکاری و همراهی اصناف شمیرانات تصریخ کرد: همچنین در اجرای مراحل ضدعفونی، تامین مواد ضدعفونی و حمایت بخش‌های دیگر و کمک در تهیه و توزیع بسته‌های معیشتی برای اقشار کمتر برخوردار و نیازمندان منطقه و حتی مناطق جنوبی پایتخت عملکرد بسیار خوبی داشتند.
این مقام مسئول خاطرنشان کرد: البته اصناف همواره در تمام مناسبت‌ها و مواقع لزوم کمال همکاری را داشته و رو سفید هستند؛ در شرایط بحران اقتصادی نیز انصاف را رعایت می‌کنند و کمتر پیش می‌آید با مشکلات گران‌فروشی و تضییع حقوق خریدار مواجه هستیم‌.
فرماندار شمیرانات گفت: در حوزه حمایت از کالای داخلی و جهش تولید، اصناف به عنوان واسطه تولیدکننده و خریدار نقش بسزایی دارند و در حوزه مبارزه با کالای قاچاق تعیین کننده هستند؛ لذا انتظار داریم همواره دقت بسیاری در عرضه کالاها داشته باشند و از استاندارد و قانونی بودن آنها مطمئن باشند.

شهرستان شمیرانات متشکل از شهر شمیران یا تجریش (منطقه یک و شمال و شرق منطقه دو تهران) و شهرهای لواسان، اوشان، فشم، میگون، شمشک و دربندسر در شمال و شمال شرقی پایتخت واقع شده و دارای ۱۳ اتحادیه و بیش از ۱۲ هزار واحد صنفی است.
  • نوشته شده
  • در چهارشنبه 26 شهريور 1399
  • توسط روابط عمومی فرمانداری شمیرانات
  • تعداد بازدید 29