En
تاریخ : دوشنبه 24 شهريور 1399
کد 4513

فرماندار به طرح مشکلات شمیرانات با استاندار تهران پرداخت

فرماندار شمیرانات در دیدار با استاندار تهران به طرح اهم مسائل و مشکلات شهرستان در حوزه‌های راه و بهداشت و درمان بویژه در شرایط شیوع ویروس کرونا پرداخت.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شمیرانات، سید مهدی ساداتی به همراه معاونان فرمانداری، بخشداران و شهرداران منطقه و همچنین مدیرعامل مجموعه توچال، ظهر دوشنبه با انوشیروان محسنی بندپی، استاندار تهران در دفتر وی دیدار و گفت‌و‌گو کردند.
فرماندار شمیرانات تاکید کرد: با توجه به اینکه این شهرستان قطب گردشگری پایتخت و استان بوده و حتی میزبان گردشگران خارجی است و وضعیت مسیرهای دسترسی از مهم‌ترین زیرساخت‌های لازم برای جذب مسافر و رونق صنعت گردشگری است، بهسازی و افزایش ایمنی و کیفیت راه‌ها از اولویت‌های پروژه‌های عمرانی ما به شمار می‌آید.
وی افزود: تحقق اهداف این حوزه در شهرستانی با شرایط شمیرانات که کوهستانی بوده و در معرض ریزش سنگ، رانش زمین و ... قرار دارد، نیازمند اعتبار استانی و ملی است و حمایت ویژه‌ای میطلبد تا نتیجه مطلوب حاصل شود.
این مقام مسئول با اشاره به حوزه بهداشت و درمان نیز تصریح کرد: با توجه به اینکه بیمارستان‌های مسیح دانشوری، شهدای تجریش و طالقانی که از ابتدای شیوع ویروس منحوس کرونا به عنوان مراکز درمانی پیشرو در بستری و درمان بیماران کرونایی بودند، در حوزه شهری شمیران قرار دارند، علاوه بر تلاش مضاعف پرسنل و کادر درمان، نیازمند توجه بیشتر و تقویت امکانات و تجهیزات این حوزه هستیم.
فرماندار شمیرانات خاطرنشان کرد: البته خیران نیک‌اندیش سلامت، به عنوان بازوان پرتوان دولت همواره در مسیر جبران کاستی‌ها یار و یاور ما بوده و هستند، و تلاش ما بهرمندی مطلوب از ظرفیت این بزرگواران در ارتقا شاخص‌های بهداشتی و درمانی است.

براساس این گزارش، محسنی بندپی نیز در این نشست ضمن ابراز رضایتمدی، از مدیریت مطلوب فرمانداری شمیرانات تقدیر کرد.
  • نوشته شده
  • در دوشنبه 24 شهريور 1399
  • توسط روابط عمومی فرمانداری شمیرانات
  • تعداد بازدید 91