En
تاریخ : شنبه 22 شهريور 1399
کد 4508

سرپرست آموزش و پرورش شمیرانات معرفی شد

"فاطمه سید مومن" با حکمی از سوی مدیرکل آموزش و پرورش شهر تهران به عنوان سرپرست این اداره در منطقه یک (شمیرانات) منصوب و امروز (شنبه) با حضور معاون توسعه منابع و پشتیبانی این اداره کل معرفی شد.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شمیرانات، سید مهدی ساداتی در دیدار با سرپرست اداره آموزش و پرورش شهرستان بیان داشت: تلاش برای تعالی آموزش و پرورش در فضای مجازی و فیزیکی مدارس منطقه، بسیار ضروری است و بایستی در این زمینه خلاق و توانمند عمل کنیم. 
وی افزود: حفظ آرامش روانی دانش آموزان و خانواده‌ها نیز رسالت و دغدغه اصلی ما است، لذا نظارت بر رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی ابلاغی از سوی ستاد ملی مبارزه با کرونا در این برهه زمانی و تا ریشه‌کن شدن این ویروس منحوس باید مقدم بر تمام برنامه‌های آموزشی و تربیتی مدارس باشد.
سیدمومن نیز بر ثبات و آرامش حاکم بر مدارس منطقه و تلاش همکارانش در خانواده بزرگ آموزش و پرورش منطقه یک (شمیرانات) بر کیفیت بخشی به مسائل آموزشی و پرورشی، علی رغم بروز کرونا تاکید کرد و با اشاره به فرازهایی از بیانات مقام معظم رهبری در گفتگوی زنده با فرهنگیان، رسالت جامعه فرهنگی در شرایط کنونی را بسیار با اهمیت و خطیر توصیف کرد.
براساس این گزارش، پیش از این "صادق صادق‌پور" به مدت ۳ سال در این سمت خدمت کرد و اکنون به افتخار بازنشستگی نائل شد؛ "فاطمه سید مومن" نیز قبل حکم مذکور به عنوان معاون پرورشی و تربیت بدنی این اداره مشغول فعالیت بود.

شمیرانات متشکل از شهر شمیران (منطقه یک و شمال و شرق منطقه دو تهران) و دو بخش لواسانات و رودبار قصران، با جمعیتی افزون بر ۶۰۰ هزار نفر در شمال و شمال شرقی پایتخت واقع شده است؛ این شهرستان در سال تحصیلی ۱۳۹۹ - ۱۴۰۰ میزبان ۶۵ هزار دانش‌آموز در ۴۰۰ مدرسه است.
  • نوشته شده
  • در شنبه 22 شهريور 1399
  • توسط روابط عمومی فرمانداری شمیرانات
  • تعداد بازدید 87