En
تاریخ : يکشنبه 19 مرداد 1399
کد 4366

ساداتی: خبرنگاران، در صیانت از قلم خود مسئول‌ هستند

فرماندار شمیرانات تاکید کرد: خبرنگاران، رکن اصلی اطلاع‌رسانی در جامعه هستند لذا از این سو در صیانت از قلم خود مسئولیت سنگینی بر دوش آنان است.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شمیرانات، سید مهدی ساداتی روز یکشنبه در دیدار با عبدالرضا علی‌پناه رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی، رضا موهبتی سردبیر نشریه شمرون و جمعی از فعالان فرهنگی شهرستان اظهار داشت: بنده و مجوعه مدیریت شهرستان خبرنگاران را امین خود می‌دانیم و نگاه یکسان به یکایک فعالان عرصه خبر و اطلاع‌رسانی داریم.
وی با بیان اینکه خبرنگاران، چشم بینا و گوش شنوای مدیران هستند، افزود: بی‌شک مشورت با خبرنگاران را نیز یکی از راه‌های موثر در ارتقا کیفیت و تسریع پاسخگویی مدیران به مطالبات شهروندان و بازدهی بهتر در جامعه می‌دانیم و از این ظرفیت بهرمند می‌شویم.
این مقام مسئول تاکید کرد: فرهنگ‌سازی مهمترین عامل ارتقای شاخ‌های توسعه اجتماعی و فرهنگی جامعه به شمار می‌رود، لذا شرایط امروز کشور میطلبد اداره فرهنگ و ارشاد شهرستان به عنوان اولین متولی این حوزه در تبیین گفتمان دینی و اسلامی جامعه پویاتر فعالیت کند.
ساداتی با توجه به وضعیت قرمز شمیرانات در شیوع ویروس کرونا خاطرنشان کرد: انتظار داریم برای استفاده از ماسک و توجه بیشتر به بهداشت فردی توسط متولیان این حوزه برنامه‌ریزی شود تا رعایت بیشتر این مهم به فرهنگ عمومی تبدیل شود.
  • نوشته شده
  • در يکشنبه 19 مرداد 1399
  • توسط روابط عمومی فرمانداری شمیرانات
  • تعداد بازدید 30