En
تاریخ : سه شنبه 14 مرداد 1399
کد 4348

حفظ حرمت محرومان، اولین اصل در یاری‌رساندن به این قشر است

معاون سیاسی امنیتی فرماندار شمیرانات با تاکید بر لزوم تقویت هم‌افزایی و تجمیع مشارکت‌ها و کمک‌های مردمی در راستای کاهش آسیب‌های اجتماعی گفت: حفظ حرمت اقشار محروم جامعه در بحث حمایت‌های معیشتی از اولویت‌های این امر است.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شمیرانات، منصور سالکی روز سه‌شنبه در کارگروه اجتماعی و ساماندهی مشارکت‌های مردمی ستاد مدیریت بیماری کرونا در شهرستان ضمن تاکید بر لزوم حمایت‌های اساسی و ایجاد توانمندی اقتصادی، بیان داشت: کمک‌ها و مساعدت‌ها باید به گونه‌ای باشد که علاوه بر رفع نیازهای این اقشار، توانمندی لازم را در زمینه اقتصادی را نیز برای آنان فراهم کند. 
وی یادآور شد: مجمع خیرین شمیرانات بابد در قالب مرکز نیکوکاری به زودی تشکیل شود، چرا که روند دریافت و اخذ مجوز مرکز مذکور، از لحاظ زمانی کوتاه‌تر بوده و باعث می‌شود که دریافت کمک‌های نقدی و هم‌افزایی خیرین در سطح شهرستان در مدت زمان کمتر و بدون فوت وقت حاصل شود. 
این مقام مسئول تصریح کرد: این مجمع به عنوان یک ید واحد دارای نظم و سیاق لازم و بدون هرگونه حاشیه و تبعاتی بوده و تحت نظارت و رصد فرمانداری تشکیل خواهد شد؛ امید است که تمامی محرومین در سطح شمیرانات تحت حمایت این مرکز قرار گیرند.
  • نوشته شده
  • در سه شنبه 14 مرداد 1399
  • توسط روابط عمومی فرمانداری شمیرانات
  • تعداد بازدید 33