En
تاریخ : دوشنبه 13 مرداد 1399
کد 4336

مدیران با تقوا، موجب هدایت جامعه می‌شوند

امام جمعه رودبار قصران تاکید کرد: اگر مدیران تخلف کنند این پدیده به کارمندان و شهروندان نیز سرایت می‌کند اما اگر مدیرانی با تقوا و سالم حاکم شوند، جامعه هدایت خواهد شد.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شمیرانات، امام جمعه بخش رودبار قصران روز دوشنبه در جلسه تکریم و معارفه شهردار اوشان، فشم، میگون بیان داشت: روحیه جهادی، متقی، انقلابی و متعهد مسئولان می‌تواند منجر به تحولات چشمگیر و ملموس شود.
حجت الاسلام سید مجتبی حسنی خاطرنشان کرد: مردم،ما مسئولان را منتسب به انقلاب و حکومت اسلامی می‌دانند و اعمال و رفتار ما تاثیر مستقیم بر آنها دارد.
وی با اشاره به سفر اخیر رئیس قوه قضائیه به منطقه تصریح کرد: حضور آیت‌الله رئیسی نشان‌دهنده آن است تخلفات در لواسانات و رودبار قصران ریشه‌ کرده و باید برخورد جدی صورت بگیرد؛ بی‌شک در این راه نیازمند اراده پولادین شهردار جدید نیز هستیم.

با ساخت و ساز غیرمجاز برخورد جدی خواهیم کرد

شهردار اوشان، فشم، میگون نیز بیان داشت: در زمینه ساخت ‌و ساز سخت‌گیری بیشتری خواهیم داشت و با ساختمان‌سازی‌های غیرقانونی برخورد جدی می‌کنیم.
رضا ریاحی افزود: در مقابل از سرمایه‌گذاران دعوت به همکاری‌های قانونی کرده و شرایط را برای آنان تسهیل می‌کنیم، و در راستای حل مسائل شهر هم‌افزایی خواهیم داشت.
وی خاطرنشان کرد: خط‌کش ما قانون است؛ تلاش می‌کنیم با تقوا و رعایت قانون از اتفاقات ناپسند احتمالی در مجموعه مدیریت شهری جلوگیری کنیم.
این مدیر شهری فشم تصریح کرد: برنامه‌ریزی برای ارتقا بوم‌گردی منطقه و ترویج نشاط و شادی برای شهروندان و گردشگران از طرح‌های اولویت‌دار ما خواهد بود.

براساس این گزارش، پیش از این "کامیار شعبانی" به عنوان سرپرست این شهرداری فعالیت داشت. "رضا ریاحی" نیز خدمت به عنوان فرماندار قرچک، بخشدار مرکزی ری و معاون عمرانی فرمانداری ری را در کارنامه کاری خود دارد.

اوشان، فشم، میگون از توابع بخش رودبار قصران شهرستان شمیرانات در شمال شرقی پایتخت واقع شده است.
  • نوشته شده
  • در دوشنبه 13 مرداد 1399
  • توسط روابط عمومی فرمانداری شمیرانات
  • تعداد بازدید 24