En
تاریخ : يکشنبه 12 مرداد 1399
کد 4333

ساداتی: شورایاران، اعتماد اهالی محله را جلب کنند

فرماندار شمیرانات تاکید کرد: شورایاران منتخب شهروندان محلات هستند و بایستی با عملکرد خود، اعتماد مردم که مهمترین سرمایه شوراهای اسلامی است، جلب کنند.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شمیرانات، سید مهدی ساداتی روز یکشنبه در دیدار با شورایاران محله جماران اظهار داشت: شوراها روشن‌گر آنند که نظام مقدس جمهوری اسلامی، مردم‌سالار است؛ نظام شورایی کشور نیز باید این مهم را به منصه ظهور گذاشته و پشتیبان و پاسخگوی مطالبات مردم باشد.
وی با تاکید بر اینکه شورا وظیفه نظارتی دارد، افزود: شوراها بایستی در کالبد سیستم اجرایی کشور به جایگاه حقیقی دست یافته و پذیرفته شوند.
این مقام مسئول با بیان اینکه مبلمان شهری جماران قابل قبول است، خاطرنشان کرد: حفظ بافت قدیمی جماران که حلاوت خاصی دارد، بایستی در اولویت اهالی و شورای این محله تاریخی قرار داشته باشد؛ جماران بعد ملی و حتی با حضور بنیان‌گذار انقلاب اسلامی بعد جهانی دارد و نباید نگاه محلی به آن داشت.

براساس این گزارش، اهالی شورایاری جماران نیز عدم وجود فضای ورزشی در این محله را جزو مطالبات اهالی مطرح کردند. همچنین خواستار بهسازی فضای میدان جماران در راستای روانسازی ترافیک منطقه بودند.
  • نوشته شده
  • در يکشنبه 12 مرداد 1399
  • توسط روابط عمومی فرمانداری شمیرانات
  • تعداد بازدید 36