En
تاریخ : شنبه 19 ارديبهشت 1394
کد 424

همدلی و همزبانی با رویکرد برنامه محوری در سطح شهرستان شمیرانات ایجاد می شود

فرماندار شهرستان شمیرانات با بیان اینکه شعار سال جاری باید با برنامه ریزی و ایجاد فضای همدلی و همراهی مسئولین و مردم محقق شود خاطر نشان کرد: رویکرد همدلی و همزبانی دولت و ملت با رویکرد برنامه محوری بر پایه توجه بیش از پیش به مردم در سطح شهرستان شمیرانات پیگیری می شود.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان شمیرانات عزت الله خانمحمدی در جمع نمازگزاران در مسجد باب الحوائج دارآباد افزود: در سال " دولت و ملت همدلی و همزبانی" حضور در میان مردم و قرار گرفتن در جریان مشکلات آنان را بدون هیچ واسطه ای از مصادیق جامه عمل پوشاندن به منویات رهبر معظم انقلاب اسلامی دانست.

وی گفت:  دولت و ملت همواره یار  و یاور هم هستند و ملت حامی و پشتیبان دولت، و دولت نیز خدمتگزار ملت است.

خانمحمدی افزود: ما به عنوان خادم مردم تکلیف داریم و وظیفه خود میدانیم بدور از هرگونه مسائل سیاسی و جناحی و اختلاف انگیز  و با در نظر گرفتن شرایط مطلوب ،برای هر بخش، شهر و روستا با رویکرد برنامه محوری ، وحدت ، همدلی و همزبانی  میان مردم و مسئولین  را اجرائی کنیم.

وی با اشاره به فعالیت های ارزشمند فرهنگی ،توسعه فضای سبز و پروژه های عمرانی انجام شده از سوی شهرداری منطقه یک، این فعالیت ها را مثبت ارزیابی کرد و افزود: به لطف خدا با همدلی  و هم افزایی موجود در شهرستان فعالیت های فرهنگی و ایجاد تفرج گاه  و توسعه فضای سبز مورد اهتمام همه دستگاه های اجرایی شهرستان می باشد .

خانمحمدی احداث پارک جنگلی یاس را در  شمال  شرق تهران نمونه بارز مدیریت جهادی بر شمرد و اظهار داشت: پارک جنگلی یاس در محدوده شهرداری منطقه یک و شهرستان شمیرانات ،در مساحتی در حدود 1200 هکتار بلا فاصله بعد از فرمایشات مقام معظم رهبری عملیاتی شد  و در روز 13 فروردین بیش از 500 هزار نفر  جمعیت از فضای آن بهره بردند و در طول ایام  مورد استفاده مردم قرار میگیرد، شهرداری منطقه یک با اعمال مدیریت جهادی در اجرای سریع و بهینه فرمان مقام معظم رهبری ( مدظله العالی)، نقشی  شایسته و قابل تقدیر  در انجام و بهره برداری پروژه مذکور داشته است.

فرماندار شهرستان شمیرانات  با اشاره به انتخابات مجلس شورای اسلامی در اسفند ماه امسال ابراز امیدواری کرد: مردم همیشه در صحنه ایران اسلامی بار دیگر با حضور مقتدرانه خود حماسه حضور دیگری  را در حافظه تاریخ  ثبت کنند.

خانمحمدی در پایان ضمن تشکر از مردم و امام  جماعت محله دار آباد از زحمات شهردار محترم منطقه یک تقدیر و بیان داشت: طبق هماهنگی های به عمل آمده مقرر شد هر هفته با حضور در مساجد شمیرانات از نزدیک در جریان مشکلات مردم قرار گیریم.

مهندس یزدانی شهردار منطقه یک نیز در سخنانی ضمن تشکر از فرماندار شهرستان شمیرانات همدلی موجود در میان ادارات شهرستان شمیرانات  را ناشی از مدیریت خوب فرماندار این شهرستان  دانست و بیان داشت: بر خلاف تصور برخی افراد و تفکرات دیگر بافت شمیران بسیار مذهبی و فرهنگی  است و  وجود تکایا مساجد و حوزه های علمیه موجود   در شهرستان موید این موضوع است و شهرداری در این مدت  اقدامات زیادی در جهت رسیدگی  به سازی و بازسازی و یا احداث مجموعه های فرهنگی ،ورزشی و نیز فرهنگسرا ها و یا احداث مساجد  داشته است.

مهندس یز دانی  ضمن ارائه گزارشی از فعالیت های انجام گرفته در محله دارآباد  از برنامه های آینده این  شهرداری در دارآباد خبر داد و مشکلات و پیشنهادات مردم منطقه را دریافت کرد.  • نوشته شده
  • در شنبه 19 ارديبهشت 1394
  • توسط روابط عمومی فرمانداری شمیران
  • تعداد بازدید 506