En
تاریخ : چهارشنبه 18 تير 1399
کد 4216

ساداتی: شمیرانات پتانسیل الگوی زیباشناختی تهران را دارد

فرماندار شمیرانات با تاکید بر اهمیت زیباسازی شهرها گفت: از هر اقدامی در راستای زیباسازی شهر شمیران و پایلوت منطقه یک تهران برای طرح‌های این حوزه استقبال خواهیم کرد.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شمیرانات، سید مهدی ساداتی صبح چهارشنبه در دیدار با علیرضا جاوید، مشاور شهردار تهران بیان داشت: بی‌شک شمال پایتخت و حوزه استحفاظی منطقه یک شهرداری به دلیل آب و هوای مساعد و کوهستانی بودن منطقه می‌تواند پایلوت خوبی برای اجرای طرح‌های زیباسازی شهر باشد.

وی تصریح کرد: گل‌کاری و چمن‌کاری متنوع با طرح‌های نمادین، نصب سردیس‌ها و مجسمه‌های متعدد، فضاسازی اطراف درختان مشهور خیابان ولیعصر (عج) در بالای پل پارک وی و ... از جمله این اقدامات است که قطعاً مورد استقبال شهروندان نیز قرار می‌گیرد.

این مقام مسئول خاطرنشان کرد: وجود ظرفیت‌های مذهبی و گردشگری و وجود مراکز تجاری فراوان شمیران منجر به آن شده تا روزانه میزبان بسیاری از شهروندانی باشد که برای زیارت بقاع متبرکه، کسب و کار، تفریح، خرید و ... به این منطقه مراجعه می‌کنند لذا باید تلاش کنیم فضای شهر شمیران را همانطور که به نگین تهران مشهور است، زیبا سازیم.

فرماندار شمیرانات یادآور شد: فضای شهر، بستر زندگی اجتماعی شهروندان است، لذا بایستی از ترکیب ویژگی‌های اجتماعی، اقتصادی، فرهنگی، تاریخی و معیارهای زیبایی شناسی افراد منطقه نشات گیرد.
  • نوشته شده
  • در چهارشنبه 18 تير 1399
  • توسط روابط عمومی فرمانداری شمیرانات
  • تعداد بازدید 53