En
تاریخ : سه شنبه 17 تير 1399
کد 4213

معاون فرماندار شمیرانات:

با تولیدکنندگانی که لباس‌های ناهنجار تولید کنند برخورد می‌شود

معاون سیاسی انتظامی فرماندار شمیرانات تاکید کرد: اصناف و اداره صمت باید نظارت را تشدید و با تولیدکنندگانی که اقدام به تولید لباس های غیرمتعارف و ناهنجار می‌کنند، با جدیت برخورد شود.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شمیرانات، منصور سالکی روز سه‌شنبه در جلسه عفاف و حجاب شهرستان ضمن بیان اینکه، حجاب ارزش انسان را حفظ می‌کند و مختص به خانم‌ها نیست، افزود: دشمن طی سال‌های اخیر تلاش بی‌شماری برای ترویج فرهنگ بدحجابی و بی‌حجابی کرده که متاسفانه برخی از آنها تاثیر گذار بوده است.
وی تصریح کرد: جوانان ارزشمند بسیاری در راه حفظ و صیانت از نظام مقدس جمهوری اسلامی شهید و یا جانباز شده‌اند که امروز خانواده معظم آنان و ایثارگران از ما انتظار دارند تا از آرمان‌های انقلاب پاسداری کنیم؛ این امر مسئولیت ما مسئولان نظام را سنگین‌تر ساخته و باید برای اقدامات تاثیرگذار در این زمینه برنامه‌ریزی و تلاش کنیم.
این مقام مسئول خاطرنشان کرد: ارزیابی وضعیت حجاب و عفاف کارکنان دستگاه‌های اجرایی نیز بایستی در دستور کار مدیران قرار داشته باشد.
معاون سیاسی فرماندار شمیرانات با تاکید بر اهمیت عفاف، احترام و تکریم ارباب رجوع در ادارات ابراز کرد: شرایط امروز جامعه باعث شده است شهروندان فشار مضاعفی را متحمل شوند که میطلبد کارکنان اداری در مواجهه با آنان علاوه بر پاسخگویی شفاف و دقیق که از وظایف اصلی‌شان است با احترام و صبر به امور مراجعه کنندگان رسیدگی کنند.
سالکی گفت: اگر کارمندی خلاف این موارد رفتار کند پس از تذکر لسانی و آموزش، با برخورد جدی مواجه خواهد شد.
  • نوشته شده
  • در سه شنبه 17 تير 1399
  • توسط روابط عمومی فرمانداری شمیرانات
  • تعداد بازدید 39