En
تاریخ : يکشنبه 15 تير 1399
کد 4201

فرماندار: با مشارکت مردم، دغدغه معیشتی اهالی شمیرانات را به حداقل می‌رسانیم

فرماندار شمیرانات گفت: با تشکیل صندوق مجمع خیران و استفاده از ظرفیت اداری شهرستان تلاش خواهیم کرد دغدغه‌های حداقلی معیشت شهروندان را حدالامکان به صفر برسانیم.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شمیرانات، سید مهدی ساداتی روز یکشنبه در جلسه مشارکت‌های مردمی شهرستان بیان داشت: امر نیکو و مهم انفاق و دست‌گیری از نیازمندان در دین مبین اسلام مکرر تاکید شده و ما نیز در شرایط امروز جامعه نیازمند توجه ویژه به این اقدام نوع‌دوستانه هستیم.
وی افزود: بخشش و کمک به قشر کمتر برخوردار، تنها یادگاری خواهد بود که از یکایک ما بر جا می‌ماند. اگر این نیت خیرخواهانه در اقدامی هزینه شود که منجر به استمرار یک خدمت شود، صدقه جاری و نعمت خواهد بود.
این مقام مسئول تصریح کرد: بحمدالله افراد متمول متدین بسیاری در شمیرانات سکنا داشته و در هر امر خیری پیش قدم می‌شوند؛ لذا ما نیز بر خود وظیفه می‌دانیم به ساماندهی کمک رسانی خیران بپردازیم و در راستای تحقق این مهم ابتدا لیست اسامی افراد نیازمند را جمع بندی و تکمیل خواهیم کرد، سپس تمام امکانات و ظرفیت‌های دولتی را به همراه این عزیزان بسیج می‌کنیم.
فرماندار شمیرانات تاکید کرد: توزیع کمک هزینه‌ها، خدمات و بسته‌های معیشتی باید با برنامه ‌ریزی و دقت فراوانی انجام شود تا مبادا خانواده محرومی از قلم بیافتد.
  • نوشته شده
  • در يکشنبه 15 تير 1399
  • توسط روابط عمومی فرمانداری شمیرانات
  • تعداد بازدید 37