En
تاریخ : جمعه 13 تير 1399
کد 4192

پیام تبریک بخشدار لواسانات به مناسبت روز شهرداری ها و دهیاری ها

حمید انش آموز بخشدار لواسانات با صدور پیامکی فرا رسیدن روز شهرداری ها و دهیاری ها را به فعالان این عرصه بویژه در منطقه لواسانات تبریک گفته و برای آنان آرزوی سعادت در خدمت کرد.
به گزارش روابط عمومی بخشداری لواسانات، شرح پیام بخشدار لواسانات به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

شهرداری ها و دهیاری ها مهمترین نهاد شکل گیری مدیریت شهری و روستایی محسوب می شوند و نقش تاثیرگذاری در رشد و بالندگی و توسعه سکونتگاه های شهری و روستایی دارند.
بی تردید از ابتدای شکل گیری نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران تا به امروز نقش شهرداریها و دهیاریها در شکل گیری جامعه مردمسالار مبتنی در آرای مردم بسیار واضح و مبرهن بوده است.
لواسانات بخشى با ظرفیت ها و توانمندی های بالقوه و بالفعل بسیار است و امروز شهرداری و دهیاری ها می توانند با استفاده از  این پتانسیل ها در زمینه کشاورزی و گردشگری موجبات پیشرفت همه جانبه را فراهم آورند.
یکی از موضوعات اساسی که امروز  باید به عنوان سرفصلی مهم در پیشانی اقدامات این نهادهای مردمی مورد توجه قرار گیرد ارتقاء درآمدهای پایدار بر اساس ظرفیت‌های شهری و روستایی است .
يك شهرداری و ١٩ دهیاری بخش که بر اساس آرای مستقیم مردم به ٥ عضو شوراهای شهری و ٦٣ عضو شوراهای روستا, برگزیده شده اند باید تلاش لازم را جهت ارتقا سرمایه های مادی و معنوی سکونت گاه های شهری و روستایی بخش داشته باشند.
اینجانب ضمن تبریک چهاردهم تیرماه به عنوان روز شهرداری و دهیاری به تمامی تلاشگران این عرصه بر این باورم که با همت خادمان مردم در شهرداری ها و دهیاری ها و با بهره گیری از پتانسیل های اقتصادی ، کشاورزی ، گردشگری ، مشارکت های اجتماعی و همراهی سرمایه گذاران ، با توجه نامگذاری سالجاری از سوی مقام معظم رهبری(مدظله العالی) با عنوان جهش تولید و در راستای سیاستهای دولت تدبیر و امید می توانیم شاهد شکوفایی این نهادهای مردمی و خدوم در سطح بخش باشیم.

حميد دانش آموز
بخشدار لواسانات
  • نوشته شده
  • در جمعه 13 تير 1399
  • توسط روابط عمومی فرمانداری شمیرانات
  • تعداد بازدید 23