En
تاریخ : شنبه 14 تير 1399
کد 4189

ساداتی: کیفیت آنتن‌دهی شمیرانات افزایش یابد

فرماندار شمیرانات تاکید کرد: توسعه سایت‌های آنتن‌دهی و ارتقای کیفیت تا قبل از فصل پائیز، مطالبه شهرستان از مسئولان این حوزه است.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شمیرانات، سید مهدی ساداتی روز شنبه در نشست مشترک با مرتضی رضایی مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان تهران، طالبی نماینده همراه اول و سرپرست مخابرات شهرستان اظهار داشت: کشور ما نیز همانند کشورهای میشرفته به سمت دولت الکترونیک حرکت می‌کند و ویروس کرونا نیز این روند را تسریع و ضروری ساخته است، لذا باید توجه ویژه‌ای به تامین زیرساخت‌های لازم برای تحقق این هدف داشته باشیم.
وی تصریح کرد: دهیاران، شوراها، بخشداران و معاون عمرانی فرمانداری ما پای کار هستند تا شمیرانات آغازگر پیشرفت این حرکت در استان تهران باشد.
این مقام مسئول خاطرنشان کرد: آنتن‌دهی ضعیف حتی در روستاهای شهرستان پس از گذشت ۴ دهه از پیروزی انقلاب اسلامی توجیه پذیر نیست و ارتقای کیفیت این مهم از اولویت‌های مدیریت شهرستان به شمار می‌آید که با توانمندی و همکاری مسئولان مربوطه امید است به زودی به اهداف خود برای توسعه سیستم ارتباطی منطقه دست یابیم.
فرماندار شمیرامات با اشاره به برخی از نا آگاهی‌های مردم که مانع نصب دکل در یک روستا و یا پیشرفت‌های اینچنینی می‌شود، بیان داشت: توجیه افکار عمومی در اجرای برخی از پروژه‌ها بسیار مهم است و این روشن گری بایستی توسط متخصصان ذیربط و بخشداران ما صورت بگیرد.
  • نوشته شده
  • در شنبه 14 تير 1399
  • توسط روابط عمومی فرمانداری شمیرانات
  • تعداد بازدید 33