En
تاریخ : يکشنبه 4 خرداد 1399
کد 4042

پیام تبریک فرماندار شمیرانات به مناسبت حلول عید سعید فطر

سید مهدی ساداتی فرماندار شهرستان شمیرانات با صدور پیامی، حلول ماه شوال و عید سعید فطر و جشن باشکوه بندگی رب العالمین را به مردم شهید پرور، مومن وخداجوی شهرستان شمیرانات تبریک گفت.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان شمیرانات، در این پیام آمده است:
الحمدلله علی ما هدینا و له الشکر علی ما اولینا
رمضان ماه مهمانی بی همتای خداوند کریم و مغفرت بندگان است که در میعادگاه فطر به پایان می‌رسد و جان‌های بی قرار و فطرت‌های پاک مشتاقان نعمت، و توبه کاران واقعی را از زنگار‌ها می‌زداید و جلائی دوباره می‌بخشد.
چه زیباست صدای گام‌های بندگان خدا به شوق آراستن صفوف نماز و اظهار بندگی به درگاه حق در روزی که خداوند آن را از میان دیگر روزهای خویش برگزیده تا در این عید بزرگ شکوه اطاعت و بندگی را به نمایش بگذارند.
عیدسعید فطر، روز رهایی از آتش نفسانیت‌ها وشادمانی نیکان و پرهیزگاران با دست یابی به عالی‌ترین مراتب عبادی می‌باشد که کام روزه داران را به طعم شیرین شهد عبادت و مغفرت شیرین می‌کند.
اینجانب ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات مومنان و عزیزان روزه‌دار، حلول عید سعید فطر را به مردم شریف، متدین و خداجوی شهرستان شمیرانات تبریک و تهنیت عرض می‌نمایم، از درگاه حق تعالی مسئلت دارم که ما را از اقیانوس رحمت بیکرانش بی‌نصیب نفرماید.
سید مهدی ساداتی
فرماندار شهرستان شمیرانات
 
  • نوشته شده
  • در يکشنبه 4 خرداد 1399
  • توسط روابط عمومی فرمانداری شمیرانات
  • تعداد بازدید 44