En
تاریخ : دوشنبه 29 ارديبهشت 1399
کد 4016

آمار نیازمندان شمیرانات همسان سازی شود

معاون سیاسی انتظامی فرمانداری شمیرانات تاکید کرد: آمار احصایی دستگاه های متولی از نیازمندان شهرستان باید جمع بندی و یکسان سازی شود؛ صحت و سقم قشر کم برخوردار منطقه از اولیوت های اقدام در این زمینه است.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شمیرانات، بهمن جلیلیان روز دوشنبه در کارگروه اجتماعی ساماندهی مشارکت های مردمی ستاد مدیریت بیماری کرونا در شهرستان اظهار داشت: با توجه به اینکه ادارات و نهادهای مختلفی در زمینه حمایت از نیازمندان بویژه در بحران کرونا از جمله کمیته امداد امام خمینی (ره)، بهزیستی، سپاه پاسداران، آموزش و پرورش، ورزش و جوانان و ... وظایفی بر عهده دارند، ضروری است آمار افراد نیازمندی که توسط هر دستگاه شناسایی شده در کمیته ای تجمیع و یکسان سازی شود.

وی خاطرنشان کرد: شیوع ویروس منحوس کرونا موجب تعطیلی بسیاری از کسب و کارها و افزایش آمار قشر ضعیف جامعه شده است، لذا باید توجه داشته باشیم در جمع آوری اطلاعات خانوار نیازمند هیچ خانوری از لیست جا نماند؛ البته در مقابل این مساله باید مراقب باشیم تا نیازمندان حقیقی احصا شوند.

این مقام مسئول با اشاره به اهمیت یکسان سازی آمار نیازمندان بیان داشت: اگر پیش از جمع آوری اطلاعات دقیق قشر آسیب مذیر اقدام به توزیع بسته های حمایتی و پرداخت کمک های متعدد کنیم، امکان دارد برخی هیچ دریافت نکرده و برخی چندین بار منتفع شوند که این امر از عدالت به دور است و شایسته یک مدیریت راهبردی، صحیح و عادلانه که هدف مجموعه است، نیست.
  • نوشته شده
  • در دوشنبه 29 ارديبهشت 1399
  • توسط روابط عمومی فرمانداری شمیرانات
  • تعداد بازدید 36