En
تاریخ : شنبه 20 ارديبهشت 1399
کد 3975

ساداتی: مدیریت بحران با هلال احمر شناخته شده است

فرماندار شهرستان شمیرانات گفت: جمعیت هلال احمر در زمره نهادهایی است که بلافاصله در حوادث حاضر می شود و برای تمام اقشار جامعه یادآور مدیریت بحران است.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شمیرانات، سید مهدی ساداتی روز شنبه در دیدار با رئیس و پرسنل و داوطلبان هلال احمر شهرستان ضمن تبریک فرارسیدن روز این سازمان مردمی و سالروز ولادت امام حسن مجتبی (ع) اظهار داشت: مردم به هلال احمر اعتماد دارند و این سازمان بوده که با درست کاری خود زمینه این اعتماد و سرمایه اجتماعی را فراهم کرده است.

وی خطاب به این مجموعه افزود: قدرشناسی مردم نیز در ایام کرونا نسبت به شما افزایش پیدا کرده است چرا که در تمام فراز و نشیب ها و شرایط سخت این شما هستید که همواره حضور دارید.

این مقام مسئول تصریح کرد: داوطلبان و فعالان این حوزه آگاهانه و عاشقانه خدمت می کنند، اما مسئولان نیز وظیفه دارند امور معیشتی و سیستم کارمندی این افراد را در شان احترام و ارزش کاری آنها ارتقا دهند.

ساداتی بیان داشت: نیروهای هلال احمر بعد زمانی و مکانی نمی شناسند و در هر مشکل و خطری حاکمیت هلال احمر را برای انجام رسالت مهم و نیکو آنها اعزام می کند؛ بایستی همقدر انتظاراتی که از آنها داریم، امکاناتشان را هم تامین کنیم.

حسن فراهانی نیز در این دیدار از اهدای ۷۵۰ بسته معیشتی با ارزش ۱۵۰ میلیون تومان برای همکاران و ۳۰۰ بسته برای قشر کمتر برخوردار شهرستان خبر داد.

وی افزود: در حوزه جوانان مجموعه، پویش درمانگر قهرمان با هدف توزیع میان وعده سالم و مقوی به کادر درمانی بیمارستان های پذیرای بیماران کرونایی راه اندازی شد.
این مقام مسئول گفت: طی یکسال اخیر آموزش های همگانی در ۸۶ دوره ۲۲ ساعته به تعداد ۲۲ هزار و ۵۰۰ نفر برگزار شده است؛ همچنین برنامه آموزش ها در مهدکودک ها و مدارس نیز اجرا شد.

رئیس جمعیت هلال احمر شمیرانات از عدم وجود فضای اسکان اضطراری و پد بالگرد مناسب به عنوان مهمترین مشکلات این اداره در شهرستان یاد کرد‌.
  • نوشته شده
  • در شنبه 20 ارديبهشت 1399
  • توسط روابط عمومی فرمانداری شمیرانات
  • تعداد بازدید 63