En
تاریخ : دوشنبه 24 فروردين 1394
کد 397

فرماندار شمیرانات: ازبرگزاری تجمع بدون مجوز در این شهرستان جلوگیری می شود

فرماندار شهرستان شمیرانات با بیان اینکه مرجع قانونی صدور مجوز برگزاری تجمع استانداری تهران است گفت: از برگزاری هر گونه تجمع بدون مجوز در محدوده جغرافیایی این شهرستان جلوگیری می شود.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان شمیرانات عزت الله خانمحمدی فرماندار شهرستان شمیرانات گفت: بسیاری از سفارتخانه ها در محدوده جفرافیایی این شهرستان واقع شده و برگزاری هرنوع تجمع در این شهرستان نیازمند داشتن مجوز رسمی و قانونی از مرجع ذی صلاح است.
وی خاطر نشان کرد: افراد و گروه ها که به هر دلیلی به دنبال ابراز نظر و یا اعلام مواضع خود بوده و قصد برگزاری تجمع دارند باید درخواست خود را رسما به استانداری تهران ارائه کنند.
خانمحمدی تاکید کرد: تنها به گروه هایی که از سوی استانداری تهران مبادرت به دریافت مجوز کنند، پس از بررسی و لحاظ تمهیدات امنیتی و انتظامی اجازه برگزاری تجمع در این شهرستان داده می شود.
فرماندار شهرستان شمیرانات افزود: از برگزاری هرگونه تجمع فاقد مجوز و خودسرانه به لحاظ رعایت موازین قانونی جلوگیری می شود.
شهروندان تهرانی روز گذشته به دلیل هتک حرکت دو نوجوان ایرانی در فرودگاه جده، براساس یک فراخوان اعلام شده در شبکه های اجتماعی مقابل سفارت عربستان سعودی تجمع کرده و خواستار عذرخواهی دولت عربستان سعودی از ملت ایران و مجازات مجرمین شدند.
سفارت عربستان در محدوده جغرافیایی شهرستان شمیرانات واقع شده است.
بر اساس اعلام استانداری تهران این تجمع بدون دریافت مجوز برگزار شد.


  • نوشته شده
  • در دوشنبه 24 فروردين 1394
  • توسط روابط عمومی فرمانداری شمیران
  • تعداد بازدید 213