En
تاریخ : دوشنبه 19 اسفند 1398
کد 3747

آموزش به پرسنل و کارکنان پمپ بنزین و هایپر استار لواسان در مورد بیماری کرونا ویروس

آموزش به پرسنل و کارکنان پمپ بنزین و هایپر استار لواسان در مورد بیماری کرونا ویروس
به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت ودرمان شمیرانات آموزش به پرسنل و کارکنان پمپ بنزین و هایپر استار لواسان در مورد بیماری کرونا ویروس
 
در روز دوشنبه 17/12/1398 کارشناس بهداشت محیط مرکز خدمات جامع سلامت لواسان به منظور پیشگیری از شیوع بیماری کرونا ویروس با مراجعه به جایگاه توزیع بنزین وهایپر استار این شهر ،به  پرسنل و کارکنان در مورد رعایت بهداشت فردی ،راه های انتقال بیماری، نحوه صحیح شستشوی دست و نحوه گندزدایی سطوح ،محیط کارو ابزار آموزش داد. لازم به ذکر است در این بازدید پوستر و پمفلت با مضمون پیشگیری از بیماری کرونا ویروس برای  نصب در پمپ بنزین توزیع شد.                                           
آموزش به پرسنل و کارکنان مرکز زلزله شناسی و انجام گندزدایی سطوح و وسایل برای پیشگیری از بیماری کرونا ویروس
در روز دوشنبه  هفدهم اسفندماه ، کارشناس بهداشت محیط مرکز خدمات جامع سلامت چیذر به مرکز زلزله شناسی مراجعه و به 25 نفر از پرسنل آن اداره آموزش های لازم در مورد  بیماری کرونا ویروس و روش های پیشگیری از آن،رعایت بهداشت فردی و نحوه صحیح شستشوی دست و نحوه گندزدایی سطوح و وسایل و ابزار را داد. در پایان آموزش گند زدایی وسایل و محیط آن اداره با نظارت کارشناس این شبکه انجام شد.                                          
آموزش یگان حفاظت سپاه شهرک شهید محلاتی
کارشناس بهداشت محیط مرکز خدمات جامع سلامت قائم به منظور پیشگیری از ابتلا به بیماری کرونا ویروس و کنترل شیوع آن به یگان حفاظت سپاه شهرک شهید محلاتی مراجعه و آموزش های لازم را در مورد  رعایت بهداشت فردی و نحوه صحیح شستشوی دست و نحوه گندزدایی سطوح و ابزار وسایل داده شد. لازم به ذکر است توزیع پوستر و پمفلت پیشگیری از بیماری کرونا ویروس برای نصب در یگان حفاظت سپاه توزیع شد.              
 
  • نوشته شده
  • در دوشنبه 19 اسفند 1398
  • توسط شبکه بهداشت و درمان شمیرانات استانداری تهران
  • تعداد بازدید 67