En
تاریخ : دوشنبه 21 بهمن 1398
کد 3681

فرماندار شمیرانات؛ حضور یعنی اعمال اراده فردی و عمومی

سیاوش شهریور فرماندار شمیرانات در همایش حضور حداکثری بانوان و دختران رأی اولی شمیرانات گفت؛ وظیفه ما این است به عنوان یک انسان متمدن و انقلابی، شهروندی کنش گر و عنصری فعال بوده و در سازندگی و ترسیم آینده کشور سهیم باشیم.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شمیرانات؛ سیاوش شهریور فرماندار شمیرانات در  همایش حضور حداکثری بانوان و دختران رأی اولی شمیرانات که در مدرسه رضویه برگزار شد اظهار کرد؛ جهان جدید فصلی را در زندگی  به نام انتخاب، دموکراسی و جمهوری خواهی آغاز کرده و موضوع این گزاره ارزشمند را جمهوری اسلامی ایران به معنای واقعی تبیین نموده است و این مهم اولین حضور شما پای صندوق های رأی است
فرماندار شمیرانات گفت. این حضور یعنی اعمال اراده فردی و عمومی. یعنی من به عنوان یک انسان، شهروند، کنش گر و عنصر فعالی که می خواهم جامعه، تقدیر و آیندهٔ کشور را بسازم و جهانی زیباتر، امن تر و انسانی تری را ترسیم کنم، باید بیایم پای کاری که آینده من به آن بستگی دارد.در یک جامعه خردمند، عاقل و پخته همه تلاش می کنند تا نقش مثبت و مؤثر داشته باشند. در انتخابی که زندگی و آینده ما به آن بستگی دارد باید دغدغه داشته باشید و پرس و جو و مداخله کنید؛ سعی کنید انتخابی کنید که در آن زندگی و آینده ای بهتر وجود داشته باشد.

شهریور با اشاره به اینکه یکی از آرمان ها و اهداف امام راحل و شهدای معظم این بود تا بتوانیم خودمان آینده، تقدیر و سیاستمدارانمان را انتخاب کنیم تصریح کرد انقلاب اسلامی رهایی از استکبار بود تا ما منشأ اثر در زندگی خودمان باشیم.


 
  • نوشته شده
  • در دوشنبه 21 بهمن 1398
  • توسط روابط عمومی فرمانداری شمیران
  • تعداد بازدید 30