En
تاریخ : دوشنبه 23 دي 1398
کد 3592

فرماندار شمیرانات: مشاوران باید عنصر جدایی‌ناپذیر خانواده‌ها باشند

با توافق فرمانداری شمیرانات و دانشکده روانشناسی و علوم تربیتی دانشگاه خوارزمی، به زودی دانشجویان کارشناسی ارشد و دکترای این مجموعه به طور رایگان در این مراکز جمعیتی این شهرستان خدمات مشاوره خواهند داشت.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان شمیرانات سیاوش شهریور، فرماندار شهرستان شمیرانات در دیدار با رئیس دانشکده روانشناسی و علوم تربیتی دانشگاه خوارزمی اظهار داشت: هدف ما از این تفاهم نامه و اجرای این طرح اجتماعی استقرار مشاوران متخصص و آگاه در مدارس، مساجد و مراکز تجمع شهروندان و بهبود کیفیت شرایط زندگی و آموزش مهارت های رفتاری به خانوادهٔ ها است.
وی افزود: تلاش ما بر آن است تا مشاور نیز یکی از عناصر جدایی ناپذیر خانواده ایرانی شود؛ مانند پزشکان و وکلای خانوادگی، که با تغییر نگرش افراد در جامعه امروز و پذیرش بیشتر مشاوران این امر محقق خواهد شد.
این مقام مسئول اذعان داشت: در این طرح زمینه  ایجاد اشتغال و درآمدزایی برای مشاوران نیز فراهم می شود چرا که پس از مدتی فعالیت، با شناخت توانمندی هایشان می توانیم آنها را در حوزه های مختلف مانند آموزش و پرورش به کار گیریم. علاوه بر این در فرآیند مشاوره با خانواده های بسیاری آشنا می شوند که می توانند به طور دائمی سلامت روان آنها را کنترل کنند.
 

  • نوشته شده
  • در دوشنبه 23 دي 1398
  • توسط روابط عمومی فرمانداری شمیران
  • تعداد بازدید 92