En
تاریخ : چهارشنبه 18 دي 1398
کد 3584

فرماندار شمیرانات: مشاوران مدارس نقش پلیس را ایفا نکنند

فرماندار شمیرانات تأکید کرد: کارشناسان مشاور مدارس نباید نقش پلیس را ایفا کنید و فقط باید همراز، راهنما و حامی دانش آموزان آسیب دیده و در معرض آسیب باشند.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان شمیرانات سیاوش شهریور فرماندار شمیرانات  در نشست با مشاورانی اعزامی به مدارس شهرستان با بیان اینکه باید مورد اعتماد و راز نگه دار باشند افزود: در زندگی شخصی دانش آموزان ورود نکنید تا احساس ناامنی نداشته باشند؛ حریم خصوصی یک واقعیت است و حرمت دارد باید به آن احترام بگذارید.
این مقام مسئول تصریح کرد: دانش آموزان ما بویژه دختران در تمام برش های سنی باید مهات های زندگی، سواد نه گفتن، توانمند شدن و عنصر عشق و محبت را آموزش ببینند تا بتوانند در مواجهه با مشکلات زندگی با دانش و علم برخورد کرده و تصمیم بگیرند.
فرماندار شمیرانات گفت: امروز دیگر نگاه سلبی و توبیخی نه تنها کارساز نیست بلکه می تواند آسیب زا و بحران آفرین هم باشد لذا مشاوران باید روشن فکر باشند، مطالعه کنند و با آگاهی و تسلط بر شرایط جامعه اقدام کنند.
شهریور اذعان داشت: مدارس و دانش آموزان هر منطقه مشکلات خاص خود را دارند؛ این امر می طلبد مشاوران مسأله محور گام بردارند و پس از ریشه یابی معضلات، راهیابی کنند.

 
  • نوشته شده
  • در چهارشنبه 18 دي 1398
  • توسط روابط عمومی فرمانداری شمیرانات
  • تعداد بازدید 25