En
تاریخ : شنبه 16 اسفند 1393
کد 357

افتتاح نمایشگاه بهاره از امروز تا 23 اسفند/ ایجاد تورهای گردشگری با همکاری بخش خصوصی

فرماندار شمیرانات از افتتاح نمایشگاه بهاره از امروز تا 23 اسفند با تخفیف 15 تا 20 درصد خبر داد

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان شمیرانات ، عزت‌الله خانمحمدی در نشست خبری که با موضوع افتتاح نمایشگاه عرضه مستقیم کالا (بهاره) و برنامه ستاد تسهیلات سفرهای نوروزی در سال 94 برگزار شد، اظهار داشت: امسال جلسات متعددی مبنی بر اینکه نمایشگاه‌های مستقیم عرضه کالا برگزار شود یا خیر تشکیل شده که نهایتا در راستای تسهیل در خرید با کیفیت خوب اجناس و قیمت مناسب مقرر شد نمایشگاه بهاره در شهرستان شمیرانات برگزار شود. وی ادامه داد: در این نمایشگاه 240 غرفه از اقلام مختلف از امروز تا 23 اسفند از ساعت 10 صبح تا 10 شب دایر است و شهروندان این شهرستان می‌توانند مایحتاج مورد نیاز خود را از این نمایشگاه خریداری کنند.

وی با اشاره به اینکه تیم نظارت و بازرسی در نمایشگاه مستقر است، گفت: سعی شده است اقلام در این نمایشگاه از کیفیت خوبی برخوردار باشد تا بتواند یک بازار رقابتی برای خود ایجاد کند.

 فرماندار شمیرانات یادآور شد: اقلام نمایشگاه عرضه مستقیم کالا از 15 تا 20 درصد نسبت به بازار تخفیف دارد و غرفه‌داران موظفند با نصب اتیکت‌های قیمت نسبت به فروش اقلام خود اقدام کنند. خانمحمدی یادآور شد: شهروندانی که شکایات و نارضایتی دارند نیز می‌توانند با سامانه ارتباطی مردمی 2727 و پیامک 20002727 مشکلات خود را اعلام و در اسرع وقت رسیدگی می‌شود.برابر هماهنگی بعمل آمده از طریق اداره صنعت، معدن و تجارت و اتاق اصناف فروش فوق العاده نیز درسطح شمیرانات از طریق صنوف مختلف بویژه واحدهای صنفی پوشاک ،کیف و کفش شروع شده و تاپایان اسفندماه ادامه خواهد داشت

 فرماندار شمیرانات درباره ستاد تسهیلات سفرهای نوروزی اظهار داشت: سال گذشته در ایام حدودنوروز 2 میلیون و 200 هزار نفر به شهرستان شمیرانات سفر داشته و در مراکز دیدنی شمیرانات تردد انجام گرفته است که امسال نیز این شهرستان آمادگی لازم را برای استقبال از مسافران نوروزی دارد. وی افزود: اکثر مدارس شهرستان برای اسکان مسافرین نوروزی ساماندهی شده‌اند و با شهرداری‌های منطقه یک، لواسانات، فشم و شمشک نیز هماهنگی‌های لازم برای استفاده مسافرین نوروزی و ظرفیت‌های لازم صورت گرفته است.

خانمحمدی بیان داشت: امسال نیز تحویل سال نو با حضور خانواده معظم شهدا و جمعی از مسئولین در امامزاده صالح برگزار می‌شود.

وی درباره ایجاد تورهای گردشگری در شمیرانات اظهار داشت: آمادگی لازم را داریم که با ورود بخش خصوصی بتوانیم نسبت به ایجاد تورهای گردشگری در منطقه اقدام کنیم.
 
  • نوشته شده
  • در شنبه 16 اسفند 1393
  • توسط روابط عمومی فرمانداری شمیران
  • تعداد بازدید 227