En
تاریخ : يکشنبه 10 آذر 1398
کد 3495

شرکت در انتخابات به عنوان یک گام اساسی و سخت نظام مقدس جمهوری اسلامی است

دکتر شهریور فرماندار شمیرانات در مراسم تکریم ومعارفه بخشدار رودبارقصران گفت: شرکت در انتخابات به عنوان یک گام اساسی و سخت نظام مقدس جمهوری اسلامی است.
 
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان شمیرانات دکتر سیاوش شهریور فرماندار شمیرانات در مراسم تکریم و معارفه بخشدار رودبار قصران که در اردوگاه شهید نامجو اوشان برگزار شد ضمن تبریک ولادت با سعادت حضرت عبدالعظیم حسنی (ع) و گرامیداشت روز مجلس شورای اسلامی بیان داشت: شرکت در انتخابات به عنوان یک گام اساسی و سخت نظام مقدس جمهوری اسلامی است.
وی با تأکید بر اینکه حضور همه ما در صحنه انتخابات یک وظیفه اجتماعی است افزود: مسئولان موظفند با عملکرد خود مردم را برای مشارکت حداکثری متقاعد کنند. از کسانی که خود را لایق خدمت به این مردم شریف می دانند نیز می خواهیم به عنوان کاندید این انتخابات ثبت نام کنند.
این مقام مسئول اظهار داشت: جمهوری اسلامی میراث فداکاری شهدا و جانبازان است و مردم در نظر داشته باشند والاترین شأن برای مسئولان خدمت به همه اقشار جامعه بویژه خانواده معظم شهدا و فقرا است.
فرماندار شمیرانات تأکید کرد: رضایت مردم که بزرگترین سرمایه اجتماعی است در گرو عدالت، انصاف، دست پاکی و سخت کوشی مسئولان نظام است.
 
  • نوشته شده
  • در يکشنبه 10 آذر 1398
  • توسط روابط عمومی فرمانداری شمیران
  • تعداد بازدید 38