En
تاریخ : يکشنبه 3 آذر 1398
کد 3470

نشست صمیمی فرماندارشمیرانات با پرسنل فرمانداري به مناسبت هفته بسیج

به مناسبت هفته بسیج ، نشست صمیمی دکتر سیاوش شهریور فرماندار شمیرانات با همکاران شاغل در فرمانداری برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان شمیرانات به مناسبت هفته بسیج  ، نشست صمیمی دکتر سیاوش شهریور فرماندار شمیرانات با حضور گرشاسبی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج جماران و همکاران شاغل در فرمانداری در محل سالن اجتماعات برگزار شد.
در این جلسه فرماندار شمیرانات  این هفته برای نسل ما هفته تاریخی است و آمیخته با خاطراتی است که برای هیچ نسلی قابل تکرار نیست نهاد بسیج هدیه و یادگار بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی است و به تعبیر مقام معظم رهبری بسیجی کسی است که دغدغه سرنوشت خود و ملت خودش را دارد و هر کس به اندازه تلاشی که برای مردم می کند بسیجی است و شهیدانی که جان خود را فدای آزادگی و میهن خود کردند اکنون چشمشان به ماست که خدمتگزاری و عشق به مردم داشته باشیم .وباید تلاش کنیم که شرمنده شهدا نباشیم.
دکتر شهریور فرماندار شمیرانات در ادامه افزود: در آستانه انتخابات "یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی و اولین میاندوره ای پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری" فرمانداری به عنوان مجری و در جایگاه یک دستگاه اجرایی در امر انتخابات باید تمام تلاش خود را در راستای جلب مشارکت حداکثری مردم در انتخابات داشته باشد و از تمام توان و تلاش خود در جهت ترغیب و تشویق خانواده ها جهت  حضور پررنگ و تاثیرگزار در انتخابات استفاده نمایند. و باید به احترام خونهای پاک ریخته شده برای انقلاب سختی ها را تحمل کرده تا به فضل و رحمت خدا درهای مدد الهی به روی ما گشوده شود و لطف الهی توطئه دشمنان نظام و انقلاب خنثی نماید.
در ادامه جلسه گرشاسبی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج جماران ضمن تقدیر از روحیه بسیجی فرماندار و تعامل و همکاری بی شائبه وی در حوزه بسیج  و تبریک هفته بسیج به عنوان شجره طیبه ، به نهاد بسیج به عنوان  کلید طلایی حل مشکلات در همه عرصه ها تاکید نمود و عنوان کرد: بسیج متعلق به جریان خاص و گروه خاصی نیست متعلق به همه آحاد مردم است.
وی همچنین در ادامه  انتخابات را  به عنوان تجلی جامعه مدنی مطرح نمود و  نسبت مشارکت مردم در انتخابات را مولفه مقبولیت ومشروعیت نظام عنوان نمود و ضمن تاکید به فرمایش مقام معظم رهبری (مدظله العالی)تلاش برای بصیرت و حضور مردم وظیفه است و تقش اصلی  بسیج در کنار مردم بودن و بصیرت دادن به جامعه مدنی در قبال توطئه ها ی استکبار و دشمنان انقلاب می باشد.
 

  • نوشته شده
  • در يکشنبه 3 آذر 1398
  • توسط روابط عمومی فرمانداری شمیران
  • تعداد بازدید 51